Akbank Artı Para’dan iPad Air Fırsatı

Kampanyalar

0 Yorum

Akbank’ta şöyle bir kampanya başlamış, enteresan olabilir:

“İhtiyaçlarınız için anında nakit çekin, iPad Air kazanın.”

15 Mayıs’a kadar Akbank ATM’lerinden aylık ortalamada 200 TL Artı Para kullananlar her 200 TL için 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor. Siz de Artı Para kullanın, 20 adet iPad Air 2’den birini kazanma fırsatını kaçırmayın! Üstelik, Artı Para kullanımlarınızı taksitlendirerek rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. ATM’ye kartınızla giriş yaptığınız ekranda Taksitli Artı Para menüsüne ulaşabilir, limitiniz dahilinde hemen nakit çekim yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları Şöyle:

– 15 Mayıs 2015 (23:59) tarihine kadar Türkiye genelinde Akbank Bireysel müşterilerinin Artı Para kullanımını artırmak için Akbank ATM’lerinden, aylık ortalama Artı Para kullanımı en az 200 TL olan Akbank Bireysel müşterilerine, kullandıkları her 200 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
– Aylık ortalamada en az 200TL tutarında Artı Para kullanan müşterilere kullandıkları her 200 için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
– Çekiliş 29 Mayıs 2015 tarihinde saat 14:00 de Beşiktaş 25.Noterliği bahçe katı – Levent Cad. No:50/A T.S.Y.D Karşısı 1.Levent İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 04 Haziran 2015 tarihli Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir.
– Kampanyaya yalnızca bireysel nitelikli müşteriler dahil edilecektir, tüzel kişiler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
– Artı Para sahibi olmayan müşteriler kampanya döneminde Artı Para başvurusu yapar ve kullanımda bulunurlarsa çekilişe dahil edilecektir.
– Çekiliş hakları tek seferde çekilen tutara göre belirlenecektir. Kampanya dönemi boyunca birden fazla kez Artı Para kullanan müşterilerin çekiliş hakları toplam bakiyeleri üzerinden değil, her kullanım için ayrı ayrı değerlendirilecektir.
– Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
– Akbank T.A.Ş, ve Tümer&Tümer Halkla İlişkiler çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
– İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
– İkramiye olarak 20 adet Ipad Air 2 Wi-Fi Cell 64GB Space Gray verilecektir.
– Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin izni ile düzenlenmiştir.

Taksitli Artı Para Nedir?

Artı Para; Bankanın belirlediği bir limit dahilinde vadesiz mevduat hesabına tanımlanan ve hesapta yeterli bakiye olmadığında bile birçok bankacılık hizmetinden yararlanma olanağı sağlayan kredili mevduat hesabıdır. Taksitli Artı Para ise, Artı Para limitinizden kullandığınız tutarı taksit ödemenize olanak sağlar. Böylece, her türlü nakit ihtiyacınızda ATM’lerden yaptığınız Artı Para kullanımınız belirli bir ödeme planı üzerinden taksitlendirilir.

Taksitli Artı Para hakkında detaylı bilgi için Akbank.com’a uğrayın.

About Kupon Kodu

Türkiye'nin En Güncel Kupon Kodu Sitesi. http://www.444kupon.com