Blog

Bonusbay Benzeri Siteler

İndirimler

0 Yorum

para-dagitiyorlar-kosunBugün televizyonda bir reklam gördük. Bonusbay diye bir site çıkmış ve alışveriş yaptıkça para ödüyormuş. “Para dağıtıyorlar koşun” dendiği zaman koşmaya başlayan biz mizaçta olduğumuz için (evet gerçekten) bu sistem çok hoşumuza gitti. Dolayısıyla acaba bu yeni bir icat mıdır yoksa buna benzer başka siteler de var mıdır diye bir araştırma yapalım dedik, ve geçtik arama motorumuzun başına. İnternette “bonusbay benzeri siteler”, “bonusbay tarzı siteler”, “bonusbay alternatifleri” gibi çeşitli cümleler yazıp aradık. Sonuç gayet güzel ve sanırız sizin de hoşunuza gidecek.

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 1: AVANTAJİX

Aramada karşımıza ilk olarak Avantajix.com sitesi çıktı. Bonusbay.com’a benziyor hatta aslında belki de Bonusbay Avantajix’e benziyor çünkü Avantajix 2010 yılından beri bu işi yapıyor. Avantajix, ya da kendi deyişleriyle “Para Dağıtan Site” siz alışveriş yaptıkça size para ödüyor. Bonus değil nakit ödüyoruz demişler. Dünyada cashback olarak bilinen bu sisteme para iadesi adını vermişler. Sitelerinde yazdığı kadarıyla bir milyon kullanıcısı var ve 6 senedir milyonlarca lira nakit para dağıtmışlar. Daha fazla detay için direkt Avantajix’e gidip incelemeniz mümkün. Adresi şöyle;

Avantajix: www.avantajix.com

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 2: PARACEBE

İkinci olarak karşımıza çıkan site Paracebe 2012 yılında kurulmuş bir site ve Avantajix / Bonusbay örneklerine birebir benziyor. Siz alışveriş yaptıkça internetten para veriyor. Basit bir arayüzü var ve Türk cashback sitesi arıyorsanız iyi bir alternatif olabilir. Site 300 farklı firmadan para iadesi dağıtıyor.

Paracebe: www.paracebe.com

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 3: PARAİADE

Para iade sitesi Paraiade.com para iadesi (cashback) konusunda faaliyet göstermek üzere yayına geçmiş ve bir yandan para iadesi sitelerini listeliyor, bir yandan da sistemin nasıl işlediği konusunda bilgiler veriyor. Ansiklopedik bir fikir gibi görünüyor.

Paraiade: www.paraiade.com

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 4: NAKİTKAZAN

Nakit Kazan sitesi de Avantajix ve Bonusbay sitelerine benziyor. Nakit olarak kazandırıyor. Yakalşık 200 firmadan para aidesi veren site bize biraz durgun ve hareketsiz gibi gelmiş olduysa da verdiği vaadler para kazandıracağı yolunda olduğundan dolayı bu listeye almaya uygun gördük. Daha fazla detayı direkt olarak siteden almanız mümkün.

Nakitkazan: www.nakitkzan.com

BONUSBAY BENZERİ YABANCI SİTELER

Avantajix ve Bonusbay tarzı siteler Türkiye’de (şimdilik) çok yaygın olmasa da yurtdışında çok yaygın. Örnek vermek gerekirse ABD’de Ebates Ebates (www.ebates.com) ve Savings (www.savings.com), İngiltere’de Quidco (www.quidco.com) ve Topcashback (www.topcahsback.com), Fransa’da iGraal (www.igraal.com), Ebuyclub (www.ebuyclub.com) gibi siteleri sıralayalım, çünkü yurtdışı alışveriş yapıyorsanız alternatif olarak bu siteleri kullanmanız mutlaka daha da yararlı olacaktır.

Keyif dolu ve bol kazançlı alışverişler dileriz.

Akbank Artı Para’dan iPad Air Fırsatı

Kampanyalar

0 Yorum

Akbank’ta şöyle bir kampanya başlamış, enteresan olabilir:

“İhtiyaçlarınız için anında nakit çekin, iPad Air kazanın.”

15 Mayıs’a kadar Akbank ATM’lerinden aylık ortalamada 200 TL Artı Para kullananlar her 200 TL için 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor. Siz de Artı Para kullanın, 20 adet iPad Air 2’den birini kazanma fırsatını kaçırmayın! Üstelik, Artı Para kullanımlarınızı taksitlendirerek rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. ATM’ye kartınızla giriş yaptığınız ekranda Taksitli Artı Para menüsüne ulaşabilir, limitiniz dahilinde hemen nakit çekim yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları Şöyle:

– 15 Mayıs 2015 (23:59) tarihine kadar Türkiye genelinde Akbank Bireysel müşterilerinin Artı Para kullanımını artırmak için Akbank ATM’lerinden, aylık ortalama Artı Para kullanımı en az 200 TL olan Akbank Bireysel müşterilerine, kullandıkları her 200 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
– Aylık ortalamada en az 200TL tutarında Artı Para kullanan müşterilere kullandıkları her 200 için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
– Çekiliş 29 Mayıs 2015 tarihinde saat 14:00 de Beşiktaş 25.Noterliği bahçe katı – Levent Cad. No:50/A T.S.Y.D Karşısı 1.Levent İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 04 Haziran 2015 tarihli Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir.
– Kampanyaya yalnızca bireysel nitelikli müşteriler dahil edilecektir, tüzel kişiler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
– Artı Para sahibi olmayan müşteriler kampanya döneminde Artı Para başvurusu yapar ve kullanımda bulunurlarsa çekilişe dahil edilecektir.
– Çekiliş hakları tek seferde çekilen tutara göre belirlenecektir. Kampanya dönemi boyunca birden fazla kez Artı Para kullanan müşterilerin çekiliş hakları toplam bakiyeleri üzerinden değil, her kullanım için ayrı ayrı değerlendirilecektir.
– Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
– Akbank T.A.Ş, ve Tümer&Tümer Halkla İlişkiler çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
– İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
– İkramiye olarak 20 adet Ipad Air 2 Wi-Fi Cell 64GB Space Gray verilecektir.
– Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin izni ile düzenlenmiştir.

Taksitli Artı Para Nedir?

Artı Para; Bankanın belirlediği bir limit dahilinde vadesiz mevduat hesabına tanımlanan ve hesapta yeterli bakiye olmadığında bile birçok bankacılık hizmetinden yararlanma olanağı sağlayan kredili mevduat hesabıdır. Taksitli Artı Para ise, Artı Para limitinizden kullandığınız tutarı taksit ödemenize olanak sağlar. Böylece, her türlü nakit ihtiyacınızda ATM’lerden yaptığınız Artı Para kullanımınız belirli bir ödeme planı üzerinden taksitlendirilir.

Taksitli Artı Para hakkında detaylı bilgi için Akbank.com’a uğrayın.

iGaranti Bedava Playstation Dağıtıyor

Kampanyalar

0 Yorum

Bu kampanya kaçmaz. 30 Nisan’a kadar iGaranti’ye giriş yapın, 20 adet PlayStation 4’ten birini kazanma şansını yakalayın.

Kampanya detayları şöyle:

Bu kampanya Garanti Bankası tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde iGaranti uygulamasının tanıtımı amacıyla, iPhone veya Android uygulaması üzerinden iGaranti uygulamasına müşteri numarası ve parolası ile ücretsiz giriş yapan Garanti Bankası müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım bir ile sınırlıdır.

Çekilişte 20 kişi Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu (Birim değeri: 1.500.-TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 11.05.2015 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır. Kazanan talihliler 15.05.2015 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Bu çekilişe Garanti Bankası ve iştirak çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

TTNet Alışveriş Festivali Başladı

TTnet’te Online Alışveriş Festivali başladı. Bir ay boyunca sürecek olan festivalde her TTnet kullanıcısına bir kez kullanmak üzere çeşitli indirim kuponları dağıtılacak. Örnek:

Divarese: Anında geçerli %10 indirim kupon kodu
Fabrika: Anında geçerli ekstra %10 indirim kuponu
D&R: Kullanınca %15 indirim veren alışveriş çeki
Mudo: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kuponu
Toyzzshop: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kodu
Defacto: 125 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu
TAÇ: 100 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL indirim veren kupon
Morhipo: 300 TL ve üzeri 30 TL indirim veren kupon kodu
Lidyana: Tüm alışverişlere %15 indirim veren indirim kupon kodu
Lezzetli Hediye: 75 TL ve üzeri ürünlerde %30 indirim kodu
Mizu: Parfüm Hariç Tüm Ürünlerde %20 indirim kuponu
Sportsoul.com: 200 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL indirim kuponu
Amerikadaniste sitesinde % 10 indirim kupon kodu
Koçtaş: 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kodu
Kiğılı: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 22 TL indirim veren kupon
Unnado: 120 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu
Locopoco: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL ve Kargo Bedava
OXXO: 90 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kuponu
Ofix: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim
Tekzen: 100 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kodu
Evidea: 150 TL ve üzerine 15 TL hediye çeki
Vivense: Tüm ürünlerde geçerli %15 indirim hediye kuponu
Annelütfen: 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim şifresi
Modanisa: 125 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kuponu

Kupon kullananlar alışverişi zekice ucuzlatacak.
Daha fazla detay isteyenler TTNet’e bir göz atacak.

Keyif dolu alışverişler dileriz.

1000 mağazadan kupon kodları

İndirimler

0 Yorum

Bu adresi not edin: 444kupon.com kupon sitesi olarak 1000 kadar mağazadan aktif kupon kodları, indirim kuponları ve hediye çekleri dağıtıyoruz.

İçlerinde 1V1Y, 444çiçek, 724 Tıkla, Abbate, Adil Işık, Aldido, Ali Express, Alışveriş.com, Alitalia, Altınyıldız, Amazon.com, Anadolu Jet, Anne Lütfen, Apple, Arçelik, Ariş Pırlanta, Armine, Arow, Arslanlı, Art.com, Arzum, Assos Pırlanta, Atasay, Atlas Jet, Avansas, Avantajix, Avea, Avis, Ayakkabı Dünyası, Aykut Hamzagil, Ayyıldız, Banana Republic, Bank Pozitif, Banvit Burada, Barçın Spor, Batik, Bavul.com, Bellona, Benetton, Beta, Beymen, Biberon.com.tr, Biletix, Bilstore, Bimeks, Bisse, Bodybuilding.com, Bonnyfood, Bonprix, Bonubon, Booking.com, Borajet, Bosch, Boyner, Budget Araç Kiralama, Bun Design, Burger King, Butigo, Butik Bebe, C&A, Calzedonia, Carrefour, Clinique, Clubboon, Colin’s Jeans, Collezione, Columbia, Converse, Çiçek Filosu, Çiçek Market, Çiçek Satış, Çiçek Sepeti, Çiçek Vitrini, Çiçek.com, Çikolata Sepeti, Çocukfoni, D&R, Dagi, Damat & Tween, Darty, DeFacto, Deichmann, Dekoreko, Derimod, Desa, Diesel, Divarese, Divas Pırlanta, Dominos Pizza, E-tesettür, Ebay, Ebebek, eBooks.com, Efor, Elma Sepeti, eMecmua, eMusic.com, Enmoda.com, Eros Pırlanta, eTatil, ETS, Europcar, Evim.net, Expedia, Fabrika, Façonnable, Fahri Kuz Optik, Faik Sönmez, Fenerium, FLO, Frutation, GAP, Gezi Sitesi, Geziko, Gezinomi, Gitti Gidiyor, Godaddy, Gold Bilgisayar, Goldaş, Groupon Şehir Fırsatı, Grupanya, Grupfoni, Gruppal, GS Store, Gülaylar, Habitat, Hepsiburada.com, Hertz Araç Kiralama, Hiref, Hızlıal.com, Hotels.com, Hotiç, Hunca, İdefix, İGS, İnce Topuk, İnci Deri, İpekyol, İroni Tekstil, İsimtescil.net, İstanbul Bilişim, İstanbul.net, İşte Bu Ayakkabı, IKEA, Interflora, Jeans Lab, Joker, Jolly Tur, Journey, Kaft, Kahve Dünyası, Kamil Koç, Karaca, Kartal Yuvası, Kemal Tanca, KFC, Kifidis, Kiğılı, Kiler, Kip, Kipa, Kitap Yurdu, Kliksa, Koçtaş, Koleksiyon Mobilya, Kom, Korayspor, Koton, Krispy Kreme, La Senza, Lacoste.com.tr, LC Waikiki, Leonardini, Lezzetli Hediye, Lidyana, Lilabella, LilaKutu, Limango, Lokum.com, Lomography, Love My Body, LTB Jeans, Lufthansa, Lukapu, Macro Center, Mango, Marcamarca, Markafoni, Markapon, Markaport, Marks and Spencer, Massimo Dutti, Matraş, Mavi.com, Mc Donalds, Media Markt, Memleketten Gelsin, Migros, Miss Pera, Mizu, Modanisa, Modagram, Morhipo, Mormarka, Mortakı, Mudo, Muji, Mustang Jeans, N11.com, National Geographic, Nautica, NetWork, Network Solutions, Nevigurme, Ninewest, Nokta Domains, Ofix, Onur Air, Osmanlı Paraları, Otel.com, Outletim, Oxxo, Oyuncak Denizi, Oyuncak.com.tr, Oyuncax, Özdilek, Paha Biçilemez, Pamukkale Turizm, Panço, Pandora, Park Bravo, Paşabahçe, Pegasus Hava Yolları, Penti , Pera Bulvarı, Pizza Hut, Pizza Pizza, Quiksilver, Ramsey, Real Hipermarketleri, Remzi Kitabevi, Roman, Sabuncakis, Sahibinden.com, Sanal Giyim, Sanal Pazar, Sanal Reyonum, Sarar, Sekiz.com, Setur, Sevil Parfümeri, Shopigo, Sigortam.net, Silk and Cashmere, Sixt Araç Kiralama, Skype, Starbucks, SunExpress, Swiss İsviçre Hava Yolları, Takatuka, Tansaş, Tatil Sepeti, Tatil.com, TatilGO, Tazemasa, Tchibo, Tefal, Tekin Acar, Teknosa, Tekzen, Ten, Tepe Home, Tesettür Alışveriş, Tiffany, Tommy Hilfiger, Trendyol, Türk Hava Yolları THY, Tween, Twist, Ulusoy, Unnado, Urart, US Polo Assn. Vakko, Vakkorama, Vatan Bilgisayar, Vepa, Vestel, Victoria’s Secret, W Collection, Webdenal, Yakala.co, Yalçınlar, Yalıspor, Yargıcı, Yemek Sepeti, Yeni Karamürsel YKM, Yeşil Kundura, Yves Rocher, Zara, Zaytung Store, Zeki Triko, Zen Pırlanta, Zet.com, Zizigo, Zoomarket, Zoopa gibi ülkemizin ve gezegenimizin en tanınmış firmaları bulunan 1000 kadar mağaza şu anda yayında; 1000lercesi yolda.

Uzun sözün kısası, 444kupon bedava indirim kuponu dağıtıyor, fayda yaratıyor. Kupon kodu kullanan alışverişi zekice imzalıyor.

Bir seri kupon kodu dağıtıyoruz

İndirimler

0 Yorum

Bu haftaya özel indirim kuponu veren sitemiz www.marketimevde.com

Bu site üzerinden kampanya süresince yapacağınız her 40TL’lik alışverişte 10TL, veya her 100TL’lik alışverişe 25TL, veya her 200TL’lik alışverişe 50TL anında ekstra indirim sağlayan indirim kodları aşağıdaki gibidir.

200TL üzeri alışverişlerde geçerli 50TL indirim kupon kodları:

HHAT NWJG K6OU UKY6
MZF1 EXFK Z06R LEKL
07Y3 8CZ6 TQDU UOK3
N4LA UL68 080F Y9D0
0FDM 14CV IUUM C1OZ
JD38 6DV7 RNE7 I378
ZVGX ZO5J 6QPT 820P
ZVL2 EV1N BL8L GVPY

100TL üzeri alışverişlerde geçerli 25TL indirim kupon kodları:

95NO 1OCD ALYR GOP2
O542 2KN2 LTT7 7DSH
R7IZ B5RK HEOD ZZ9F
BPRQ 63CJ HQJ6 AFXB
JF5K 4HXF 2W6I KWL8
KBJ7 83NS 9BM3 WKAV
5067 4I3N DXAP YYO5
ZU81 UV7G R528 OS87
GONA JURB 0TKO LSWJ
FLHT XQC5 T4ZY Y06A
76O4 X0AQ 59O3 AVE0
SFXU SDCV D18S MXOU
V0NZ BSHN 5RMG QFV1
OUUW 6T3Z JGUE 5EIP
Z996 2C6M T01Y FJNC
1Z2G F0RD 710V 6F76
BNSA ZJNW 3Z3P LJB2
56MB JIJB 6XIO 0QXS
B00W YHBZ 5SNZ KPEP
V01F JKRP HAEI 1BBC

40TL üzeri alışverişlerde geçerli 10TL indirim kupon kodları:

8STN 8WQY CH7H V0SA
0AUJ V1FE I0VY AIMJ
AFB6 GQKZ RGX1 ZKLA
0SVE PE35 5AGW A1OK
5GTG 5GND 4R1G IDR7
VF54 W5QW EXQR VBO0
SHHX Y4B2 WCJE QAML
PRPL WFIB D938 LR9D
9QB7 VM9R ZS5P 3SAT
3TOU 5LCX FWPU 1S9Z
R3M4 0EM8 N0QX 3SN7
LC1R XEOD BE7D 7HCZ
XHQ3 P9LU Q0LJ 2UOQ
2OMZ 97VT ZTP9 49D1
06S9 EO3E ISOM 21OU
5TBJ KMNB JB4A NO3N
VVWA KZO2 SCPV EDPK
8ZDS U43U YOJK GF3S
ODQD EO56 DQKN SSEE
JUVL DTW6 22WX VCPK
OGDR SJEL JFJZ Z7B0
41WW KAI4 Q23P 9EQG
S826 I1ST 29AH XZM1
0IYK TGPK JSAS 618Z
25GV L5G5 YQX5 S642
HAUU 9F9H B5M6 PS2R
YJNJ P3PN UMSM TXOA
J7VW BON6 7N4O CRCA
L6F8 WZNB MJ3K ZO0P
7XJZ DBSX 0FBH VQ5G

Yukarıdaki bu kuponları kampanya boyunca kullanarak indirimli alışveriş yapabilir, alışverişinizi daha da ucuza getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Bu haftaya özel kupon kodları

İndirimler

0 Yorum

Bu haftaya özel indirim kuponu veren sitemiz Express AVM

Bu site üzerinden kampanya süresince yapacağınız her 40TL’lik alışverişte 10TL, veya her 100TL’lik alışverişe 25TL anında ekstra indirim sağlayan indirim kodları aşağıdaki gibidir.

100TL alışverişe 25TL indirim veren kupon kodları:

39TG TE1J I0DK 3UV8
81NN 6EKZ LE5R ONXM
45XA JIA4 WGWK 3T6M
IA26 CKLK P4ZT 12HA

40TL alışverişe 10TL indirim veren kupon kodları:

A9SF H0QZ WT2V QI5S
6N2M KTH3 5PCY 4JJK
3BZT BBGL GSNJ MLDT
2KO3 QM5D 2EE2 W2WV
3TWT G17I GMLC OH7Y
QZD7 047W Y9SO SYHV
S7BQ 3W2K ZGI7 DJ9M
UHKI WWUB 6ANR K3TD
HIR9 XWKB G3EX 7X11
8A8Y OECB F9FB K9F2
RDP7 FXQV JB78 TF6K
FKSF PZCN 94C2 2TXU
A53E 16Y1 NG81 ZHNU
Z7CW 478B IW32 ZWG9

Bu promosyon kodlarını kullanarak indirimli alışveriş yapabilir, alışverişinizi daha da ucuza getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Haftanın indirim kuponları

Kampanyalar

0 Yorum

Bu haftaya özel indirim kuponu veren sitemiz www.kapidaodeme.co

Bu site üzerinden kampanya süresince yapacağınız her 40TL’lik alışverişte 10TL anında ekstra indirim sağlayan indirim kodları aşağıdaki gibidir.

R1HZ D91Z 400M PPL3
GOPD J4IT 8CI1 3NGL
AH6A 8CS2 MUY0 IPPY
DECX IUQR 69T9 W9U7
ENP9 KQ65 HONG G7OG
PBNG 1JD6 Q6W7 H8RZ
R473 R4XE 7EOP GOXE
FC1T MKQ9 2MLQ 2AFH
MQJM 3BOK J33J 25LT
4Y0M SQEZ Z79V H428
9SX0 XVF4 94TP SR4E
N0P0 GOOX IZ75 ZEB6
Y5QJ VXPD LDT2 KHI0
6VJ6 H6FX X3QJ J5O8
6ANR V2IE 35PO J9HQ
HN1L ZQ5I U92W ENQO
41WM 7CJ5 FAPZ GD8M
7NE1 ZHYH AJXM SUXU
68V8 KJB3 CY11 38UX
87NG J7MZ IBYY P6KD
M6E6 PQA1 PB2T KXQ7
6SBR ZMM9 FRNT MGE4
1YYZ VW0W LRHI YSJ7
07OK EAJX MHVB NGPP
KPSR TTO8 XF7Y VDYR
RDS1 5F7G U8RE BO6V
PVYL 61JM 23FC 2SKI
1S25 CNXT N2G9 I2Z7
YYT5 ZCR2 G7EJ 0Y11
EZN7 SCFP RMOM 0MER
TKTG 4KP6 7AW9 LCQK
HH3D ESQ0 6J2R 0KRU
S750 7APY 9DRL CR01
3OH4 7VAX 175J FWI7
P0ME LLEQ I1MA LEJS
OVEK XWY1 1OQK X7B1
4LA9 50FC ACMW OCG6
XI1Q M0OD ILRE VWTY
PZWE 6ZLE LD2R 96W6
PXWB YKPG 6GV1 CO02
4O8C YXA7 B1TN TTOW
I61P 1BN3 JSMY P56T
TE5S CFZO HTBA N065
YHVZ 4WC0 NWED 5NAZ
2AA8 VA2Y F1KT 9YC8
F88K 4KKR HZ5M MFLP
YF7E 4VCM VKSV Z32M
9GTZ 730X F3QZ 1G60
WEE0 9RN5 BF1A J3WS
CALP H485 JT5N E7EX
Q0DB UBB0 J0MY KFGX
Q2M8 7UDQ OJE2 QT0H
ISOR UV04 I1KL GJ3F
Y1FX S3YY RHWD WA5E
3T6Y O627 8MSO 5V34
NXGU W18I FBAO H6V6
4SH2 C7JI NEK0 3L2R
JILF KUY0 58OM EKTI
TDSO P4O8 4B7P QOMH
Q9PX 43OS M2UD VVUP
8NDX S26W DDM4 19LS

Bu promosyon kodlarını kullanarak indirimli alışveriş yapabilir, alışverişinizi daha da ucuza getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Carrefour’larda Plus Para Günleri

İndirimler

0 Yorum

CarrefourSA’larda 75TL ve üzeri tüm alışverişler için %5 Plus Para Kampanyası başladı. Kampanyayı bilen kullanıyor, memnun kalıyor, bilmeyen dizini dövüyor, ah keşke alışverişe başlamadan önce kampanyalarla ilgili biraz daha bilgilenseydim diyor.

Aslında Carrefour sürekli güzek fiyatlar sunuyor; ama bu kampanyalar da pastanın üzerindeki çilek gibi göze güzel görünüyor. Bakın isterseniz şu son fırsat kampanyası hakkında bilgi verelim:

Kampanya Duyuru Metni:

1. Belirlenen günlerde kampanyanın geçerli olduğu CarrefourSA Hipermarketlerinden, Carrefoursa Plus Kart ile yapılan 75TL ve üzeri alışverişler için, alışveriş tutarının %5’i değerinde Plus Para kazanılacaktır.

2. Hak edilen Plus Para’lar anında alışverişin yapıldığı karta yüklenecek olup, alışveriş tarihinden itibaren 90 gün geçerli olacaktır.

3. 90 gün süre ile kullanılmayan Plus Para’lar silinecektir.

4. Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, hediye kart alışverişleri ve toplu alımlar kampanyaya dahil değildir.

PLUS PARA Günleri:
-SALI: Maltepe Park Hipermarket, Acıbadem Hipermarket
-ÇARŞAMBA: Eskişehir, Haramidere, Bayrampaşa, Batıkent, Ümraniye, Adana Hipermarket.
-PERŞEMBE: İçerenköy, İzmit ve Bursa Orhaneli Hipermarketleri.

Öte yandan daha fazla ve en güncel Carrefour indirim kuponu, kupon kodu, hediye çeki ve kampanya püf noktaları, www.444kupon.com/indirim-kuponu/carrefour-indirim-kuponlari
sayfamızda yayınlanıyor. Kullananlar kazançlı çıkıyor.

Godaddy’den indirim kuponu yağmuru

İndirimler

0 Yorum

Dünyanın en büyük domain ve hosting sağlayıcısı olması tesadüf değil; Godaddy kupon kodlarını öyle bir kullanıyor ki karşısında rakip kalmıyor. Zaten ucuz olan ürünleri iyice ucuzlatıyor.

Bakın şu aralar etraftaki Godaddy kupon kodlarını sıraladık; isteyen aşağıdan alıp kullansın:

1) Godaddy indirim kodu ile .com domainler 1,99 dolar
Kupon Kodu: cjcrmn199
Detaylar: Get a .COM domain for $1.99 with code. Offer excludes renewals. Exclusions: Plus ICANN fee of $0.18 per domain name per year. $1.99 price for the first year of one new or transfer .COM per customer. Additional years or .COMs may be purchased for$9.99 per year. Discounts cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift to redeem this offer. Your discount will be applied in your shopping cart. After the initial purchase term, discounted products will renew at the then-current renewal list price. Go Daddy reserves the right to deny use of this offer and/or cancel domains purchased using this offer if the offer is abused or used fraudulently, as determined by Go Daddy in its sole discretion.

2) Godaddy ekstra 40% indirim ilk seneye.
Kupon Kodu: cjc599v
Detaylar: Extra 40% off .com first year new domains name.

3) Godaddy Yeni ürünlerde %28 indirim kuponu
Kupon Kodu: sas28off1
Details: Get 28% Off New products. Ends 06/19/2014

4) Godaddy 12 Aylık Economy Hosting Ayda 1$, 85% indirim demek
Kupon Kodu: cjcrmn1hos
Detaylar: Get 12 months of Economy Web Hosting for just $1/month, an 85% Savings! Excludes renewals. Exclusions: Plus ICANN fee of $0.18 per domain name per year. Price applies to first year only of one new registration per customer; not valid for transfer or renewals. Discounts cannot be used in conjunction with any other offer, sale, discount or promotion. After the initial purchase term, discounted products will renew at the then-current renewal list price.

5) Godaddy 29% indirim kuponu
Kupon Kodu: cjcrmn29nw
Detaylar: New customers save 29% on their first order. Exclusions: Not applicable to ICANN fees, taxes, transfers, bulk pricing, premium domains, Search Engine Visibility advertising budget, or gift cards. Cannot be used in conjunction with any other offer, sale, discount or promotion. After the initial purchase term, discounted products will renew at the then-current renewal list price.

6) Godaddy 30% indirim kuponu kodu
Kupon Kodu: CJCRMNOUT
Detaylar: Shop now and save 30% on Outright Plus Annual Plans – Simple Online Bookkeeping

7) Godaddy 25% indirim – Standard SSL Certificates
Kupon Kodu: cjcrmn25s
Detaylar: Secure your site and save 25% on standard SSL certificates. Expires 7/7/14.

8) Godaddy 40% indirim – .com Domains
Kupon Kodu: CJC599v
Detaylar: Shop now and save 40% on .COM Domains, now only $5.99.

9) Godaddy 30% indirimli alışveriş
Kupon Kodu: HIPHOP30
Detaylar: Save 30% Off new product order

10) Godaddy 30% indirim kodu – Hosting Plan Renewal
Kupon Kodu: BIGWIN30
Detaylar: Get 30% Off Hosting Plan Renewal

11) Godaddy 50% indirim çeki – economy, deluxe, and ultimate hosting packages
Kupon Kodu: cjc50hh
Detaylar: Aynen başlıkta yazdığı gibi.

12) Godaddy 35% indirim – TÜM SİTEDE
Kupon Kodu: cjcRMN35nc
Detaylar: Get 35% Off Sitewide

13) Godaddy 30% YENİLEMEDE
Kupon Kodu: BB2086D60
Detaylar: Save 30% on your renewal + free private registration. Not applicable to ICANN fees, taxes, transfers, premium domains, Search Engine Visibility advertising budget, or gift cards. Cannot be used in conjunction with any other offer, sale, discount or promotion. After the initial purchase term, discounted products will renew at the then-current renewal list price.

14) Godaddy $75 YENİLEMEDE $15 indirim kuponu
Kupon Kodu: SAS15ORDER
Detaylar: Get $15 off $75 on renewals

15) Godaddy $50 alışverişe $10 indirim kodu
Kupon Kodu: cjctenoff
Detaylar: Get $10 off $50+ order.

16) Godaddy 30% indirim kuponu
Kupon Kodu: PLUGIN30
Detaylar: Save 30%. Expires on 06/30/2014.

17) Godaddy 25% hediye çeki
Kupon Kodu: go25off6
Detaylar: 25% off your purchase

18) Godaddy Domain $8.67 yenileme kuponu
Kupon Kodu: bacon3
Detaylar: Get Renew domain for $8.67

19) Godaddy 30% indirim kodu
Kupon Kodu: MOXIE30
Detaylar: 30% Off any order

20) Godaddy %10 indirim için hediye çeki
Kupon Kodu: cjcmnt10
Detaylar: Get 10% off

Yukarıdaki kuponlar siz bu yazıyı okuduğunuzda geçerliğini kaybettiyse, en güncel Godaddy kupon kodları ile indirimli alışveriş yapmak için http://444kupon.com/indirim-kuponu/godaddy-indirim-kuponlari/ sayfamıza da bir göz atabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Kampanya Boyunca Bedava e-Kitap

Kampanyalar

0 Yorum

E-kitap ya da bir diğer değişle “elektronik kitap”, yapyeni bir kitap okuma deneyimi. Bildiğimiz kağıda basılı kitabın sunamadığı pek çok avantajı okuyanlara sunabilen bir icat.

Mesela evin en büyük mobilyası ve üzeri yüzlerce binlerce kitapla dolu olduğu için en çok hacim kaplayan cismi olan kütüphanenizi cebinizde taşımanız mümkündür. Bu sayede kitaplara çok kolay ulaşılabildiğini, daha basitçe paylaşılabildiğini, bilginin paylaştıkça çoğaldığını, üstelik kütüphanenin tozlanması gibi bir sorunun cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda hacimsiz duran e-kitaplarda tekrarlanmayacağını düşünmek gerek.

Şu aralar e-Kitap Türkiye’de de popüler oldu ve dünya klasiklerinden çok satanlara, kültür-sanat kategorisinden akademik yayınlara kadar pek çok farklı kategoride e-kitap Türk okurlarla çeşitli sitelerde buluşmaya başladı. Bu sitelerden en iddialısı TTNET’e ait Ttnetkitap.com sitesi.

TTNET Kitap’ta tüm kitaplar elektronik kitap olarak yüklendiğinden, teknolojinin getirdiği pratik kullanım kolaylıkları mevcut. İstediğiniz kitabı veya metni kolayca arayabilir, notlarınızı aldıktan sonra kaydedebilir, aynı kitaba aynı şifre ile her türlü elektronik cihazdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Üstelik bu hafta bir kampanya başladı ve açılışa özel pek çok e-kitap bedava olarak sunulmaya başlandı. Yetişen alıyor, yetişmeyen bir sonraki kampanyaya kadar bu e-kitapları parayla alacak. Acele edin, bedava e-kitapları yakalayın.

Keyifli okumalar.

Page 1 of 141 2 3 14