Bonusbay Benzeri Siteler

İndirimler

0 Yorum

para-dagitiyorlar-kosunBugün televizyonda bir reklam gördük. Bonusbay diye bir site çıkmış ve alışveriş yaptıkça para ödüyormuş. “Para dağıtıyorlar koşun” dendiği zaman koşmaya başlayan biz mizaçta olduğumuz için (evet gerçekten) bu sistem çok hoşumuza gitti. Dolayısıyla acaba bu yeni bir icat mıdır yoksa buna benzer başka siteler de var mıdır diye bir araştırma yapalım dedik, ve geçtik arama motorumuzun başına. İnternette “bonusbay benzeri siteler”, “bonusbay tarzı siteler”, “bonusbay alternatifleri” gibi çeşitli cümleler yazıp aradık. Sonuç gayet güzel ve sanırız sizin de hoşunuza gidecek.

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 1: AVANTAJİX

Aramada karşımıza ilk olarak Avantajix.com sitesi çıktı. Bonusbay.com’a benziyor hatta aslında belki de Bonusbay Avantajix’e benziyor çünkü Avantajix 2010 yılından beri bu işi yapıyor. Avantajix, ya da kendi deyişleriyle “Para Dağıtan Site” siz alışveriş yaptıkça size para ödüyor. Bonus değil nakit ödüyoruz demişler. Dünyada cashback olarak bilinen bu sisteme para iadesi adını vermişler. Sitelerinde yazdığı kadarıyla bir milyon kullanıcısı var ve 6 senedir milyonlarca lira nakit para dağıtmışlar. Daha fazla detay için direkt Avantajix’e gidip incelemeniz mümkün. Adresi şöyle;

Avantajix: www.avantajix.com

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 2: PARACEBE

İkinci olarak karşımıza çıkan site Paracebe 2012 yılında kurulmuş bir site ve Avantajix / Bonusbay örneklerine birebir benziyor. Siz alışveriş yaptıkça internetten para veriyor. Basit bir arayüzü var ve Türk cashback sitesi arıyorsanız iyi bir alternatif olabilir. Site 300 farklı firmadan para iadesi dağıtıyor.

Paracebe: www.paracebe.com

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 3: PARAİADE

Para iade sitesi Paraiade.com para iadesi (cashback) konusunda faaliyet göstermek üzere yayına geçmiş ve bir yandan para iadesi sitelerini listeliyor, bir yandan da sistemin nasıl işlediği konusunda bilgiler veriyor. Ansiklopedik bir fikir gibi görünüyor.

Paraiade: www.paraiade.com

BONUSBAY BENZERİ SİTELER 4: NAKİTKAZAN

Nakit Kazan sitesi de Avantajix ve Bonusbay sitelerine benziyor. Nakit olarak kazandırıyor. Yakalşık 200 firmadan para aidesi veren site bize biraz durgun ve hareketsiz gibi gelmiş olduysa da verdiği vaadler para kazandıracağı yolunda olduğundan dolayı bu listeye almaya uygun gördük. Daha fazla detayı direkt olarak siteden almanız mümkün.

Nakitkazan: www.nakitkzan.com

BONUSBAY BENZERİ YABANCI SİTELER

Avantajix ve Bonusbay tarzı siteler Türkiye’de (şimdilik) çok yaygın olmasa da yurtdışında çok yaygın. Örnek vermek gerekirse ABD’de Ebates Ebates (www.ebates.com) ve Savings (www.savings.com), İngiltere’de Quidco (www.quidco.com) ve Topcashback (www.topcahsback.com), Fransa’da iGraal (www.igraal.com), Ebuyclub (www.ebuyclub.com) gibi siteleri sıralayalım, çünkü yurtdışı alışveriş yapıyorsanız alternatif olarak bu siteleri kullanmanız mutlaka daha da yararlı olacaktır.

Keyif dolu ve bol kazançlı alışverişler dileriz.

About Kupon Kodu

Türkiye'nin En Güncel Kupon Kodu Sitesi. http://www.444kupon.com