Carrefour’larda Plus Para Günleri

İndirimler

0 Yorum

CarrefourSA’larda 75TL ve üzeri tüm alışverişler için %5 Plus Para Kampanyası başladı. Kampanyayı bilen kullanıyor, memnun kalıyor, bilmeyen dizini dövüyor, ah keşke alışverişe başlamadan önce kampanyalarla ilgili biraz daha bilgilenseydim diyor.

Aslında Carrefour sürekli güzek fiyatlar sunuyor; ama bu kampanyalar da pastanın üzerindeki çilek gibi göze güzel görünüyor. Bakın isterseniz şu son fırsat kampanyası hakkında bilgi verelim:

Kampanya Duyuru Metni:

1. Belirlenen günlerde kampanyanın geçerli olduğu CarrefourSA Hipermarketlerinden, Carrefoursa Plus Kart ile yapılan 75TL ve üzeri alışverişler için, alışveriş tutarının %5’i değerinde Plus Para kazanılacaktır.

2. Hak edilen Plus Para’lar anında alışverişin yapıldığı karta yüklenecek olup, alışveriş tarihinden itibaren 90 gün geçerli olacaktır.

3. 90 gün süre ile kullanılmayan Plus Para’lar silinecektir.

4. Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, hediye kart alışverişleri ve toplu alımlar kampanyaya dahil değildir.

PLUS PARA Günleri:
-SALI: Maltepe Park Hipermarket, Acıbadem Hipermarket
-ÇARŞAMBA: Eskişehir, Haramidere, Bayrampaşa, Batıkent, Ümraniye, Adana Hipermarket.
-PERŞEMBE: İçerenköy, İzmit ve Bursa Orhaneli Hipermarketleri.

Öte yandan daha fazla ve en güncel Carrefour indirim kuponu, kupon kodu, hediye çeki ve kampanya püf noktaları, www.444kupon.com/indirim-kuponu/carrefour-indirim-kuponlari
sayfamızda yayınlanıyor. Kullananlar kazançlı çıkıyor.

About Kupon Kodu

Türkiye'nin En Güncel Kupon Kodu Sitesi. http://www.444kupon.com