iGaranti Bedava Playstation Dağıtıyor

Kampanyalar

0 Yorum

Bu kampanya kaçmaz. 30 Nisan’a kadar iGaranti’ye giriş yapın, 20 adet PlayStation 4’ten birini kazanma şansını yakalayın.

Kampanya detayları şöyle:

Bu kampanya Garanti Bankası tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde iGaranti uygulamasının tanıtımı amacıyla, iPhone veya Android uygulaması üzerinden iGaranti uygulamasına müşteri numarası ve parolası ile ücretsiz giriş yapan Garanti Bankası müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım bir ile sınırlıdır.

Çekilişte 20 kişi Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu (Birim değeri: 1.500.-TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 11.05.2015 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır. Kazanan talihliler 15.05.2015 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Bu çekilişe Garanti Bankası ve iştirak çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

About Kupon Kodu

Türkiye'nin En Güncel Kupon Kodu Sitesi. http://www.444kupon.com