TTNet Alışveriş Festivali Başladı

TTnet’te Online Alışveriş Festivali başladı. Bir ay boyunca sürecek olan festivalde her TTnet kullanıcısına bir kez kullanmak üzere çeşitli indirim kuponları dağıtılacak. Örnek:

Divarese: Anında geçerli %10 indirim kupon kodu
Fabrika: Anında geçerli ekstra %10 indirim kuponu
D&R: Kullanınca %15 indirim veren alışveriş çeki
Mudo: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kuponu
Toyzzshop: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kodu
Defacto: 125 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu
TAÇ: 100 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL indirim veren kupon
Morhipo: 300 TL ve üzeri 30 TL indirim veren kupon kodu
Lidyana: Tüm alışverişlere %15 indirim veren indirim kupon kodu
Lezzetli Hediye: 75 TL ve üzeri ürünlerde %30 indirim kodu
Mizu: Parfüm Hariç Tüm Ürünlerde %20 indirim kuponu
Sportsoul.com: 200 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL indirim kuponu
Amerikadaniste sitesinde % 10 indirim kupon kodu
Koçtaş: 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kodu
Kiğılı: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 22 TL indirim veren kupon
Unnado: 120 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu
Locopoco: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL ve Kargo Bedava
OXXO: 90 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kuponu
Ofix: 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim
Tekzen: 100 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kodu
Evidea: 150 TL ve üzerine 15 TL hediye çeki
Vivense: Tüm ürünlerde geçerli %15 indirim hediye kuponu
Annelütfen: 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim şifresi
Modanisa: 125 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kuponu

Kupon kullananlar alışverişi zekice ucuzlatacak.
Daha fazla detay isteyenler TTNet’e bir göz atacak.

Keyif dolu alışverişler dileriz.

Anne Olunca Anladım Yarışması: 500TL Kazanın

Yarışmalar

0 Yorum

Anne Olunca Anladım Yarışması: 500TL Değerinde Hediye Çeki Kazanın:

Annelütfen sitesi tarafından bugün başlatılan ve 500TL ödüllü “Anne Olunca Anladım” yarışmasına katılmak çok kolay. Anne olunca anladığınız bir konu hakkındaki yorum veya görüşlerinizi kağıda dökün. Annelütfen jürisi oylasın ve eğer en güzel yazı sizinki bulunursa anında 500TL değerinde bir hediye çeki kazanın.

ÖDÜL SÜPER

Bu yarışmayı kazanınca aslında 2 şey birden kazanıyorsunuz. Birincisi kendinizi ifade edebileceğiniz bir topluluk. Bakmayın bunun bir değeri yok gibi gözükse de, veya parayla ifade edilemese de, kendi yorum ve görüşlerinizi anlatabileceğiniz bir topluluğa sahip olmak öyle her yazı yazan kişinin kolayca elde edebileceği bir lüks değildir. Yani şimdi hemen güzel bir yazı yazın ve kendi hayranlarınızı yaratmaya şu dakika itibarıyla başlayın.

İkinci ödül ise yarışmanın para ödülü olan 500TL. Bu ödül kazanan kişiye iki ayrı 250TL değerinde hediye çeki kodu olarak verilecek. Bu hediye çekleri, ödülü kazanan kişi tarafından iki ayrı siparişte kullanılabilecek. Tabii ki yarışmanın şartları var ve bunlardan biri eğer hediye çeki kullandığınız alışverişin tutarının 250TL’nin altında olması durumunda, kalan tutarın size iade edilmeyecek olması. Alışveriş tutarının 250TL’nin üstü olması durumundaysa 250TL anında ekstra indirim alınacak, 250TL’nin üstündeki kalan tutar ise müşteri tarafından ödenecek. Bu kadar basit yani.

ANNE OLUNCA ANLAMAK

“Bir anne olmaya gör o zaman anlarsın” diyen annelerimiz, bizi yetiştirirken bu işin ipucunu vermişlerdi zaten. Belki o anda bu söylediklerine tam olarak anlam verememiş olabiliriz. Ama aradan vakit geçip biz de ilk (hatta belki arkadan ikinci, üçüncü…) çocuklarımıza sahip olunca anne olmanın nasıl bir duygu olduğunu anlamaya başladık; veya yakındır başlayacağız…

Sonuçta herkesin annelik anlayışı birbirinden farklı olabilir; bu konuda dünyada 3 milyar kadın varsa, hatta 3 milyar erkeği de katalım, toplamda 6 milyar farklı fikir olabilir. “Anne Olunca Anladım” başlığı altında duygu ve düşüncelerini paylaşanlar zaten bu yarışmanın nüvesini oluşturuyor ve ortaya çıkacak sonucu onlar üzerinden değerlendirmek mümkün olacak. En güzel yazı hem bize işaret verecek,  hem de ödül kazanacak. Yarışmaya katılmak için son gün 17 Kasım 2013.

YARIŞMANIN ŞARTLARI

Annelütfen sitesinin “Anne Olunca Anladım” yarışmasına katılmak için öncelikle yukarıdaki resmin üzerinde yer alan “FIRSATI YAKALA” düğmesine tıklayarak linki takip etmeniz ve Annelütfen sitesine geçip katılımcı formu doldurmanız gerekli. Sadece 1 yazı gönderebileceğiniz ve 17 Kasım’a kadar vakit olduğu için iyi düşünün, bir kurşununuz var, onu iyi harcayın. Orijinal bir yazı yazın, sakın bir yerlerden alıntı, çalıntı, esinlenme, benchmark, kopya vs sonradan başınızı sıkıntıya sokacak işlere girmeyin. İnternet çok şeffaftır aman başınızı ağrıtmayın. Yazılar Annelütfen tarafından değerlendirilecek ve kazanan şanslı yarışmacı 17 Kasım’da sitenin Facebook sayfasında açıklanacak.

Haydi bakalım iyi şanslar, keyifli yarışmalar.

Nor: Annelütfen sitesinden alışveriş yapacaksanız en güncel kupon kodu, indirim kuponu ve ucuzlatma fikirler için şu sayfamıza bakmayı da unutmayın: http://444kupon.com/indirim-kuponu/annelutfen-indirim-kuponlari/ Keyifli alışverişler herkese.

LCWaikiki Benim Ailem Facebook Yarışması

Yarışmalar

0 Yorum

LCWaikiki “iyi giyinmek herkesin hakkı” sloganıyla başladığı moda liderliğine, Facebook’ta açtığı yepyeni ve ödüllü fotoğraf yarışması ile devam ediyor. LCWaikiki Benim Ailem Fotoğraf Yarışması adını verdiği bu ödüllü yarışmaya katılması hem çok kolay, hem eğlenceli, hem de ödüllü.

15-18 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan bu yarışmaya katılmak isteyenler Facebook üzerinden # ve direkt mesaj ile, Twitter ve Instagram üzerinden # ile ve e-posta olarak sosyalmedya(at)lcwaikiki.com adresine göndererek katılabilecekler. Bayram boyunca yayınlanan albüm içerisinde en fazla beğeni alan 10 fotoğraf 50şer Türk Lirası hediye çeki kazanacak.

Diğer şartlara gelince, her üye sadece bir tek fotoğraf ile bu yarışmaya katılabilir. Gönderilen fotoğraflar her gün mesai saati sonunda albümde yayına alınır. En çok beğeni alan fotoğraflar ertesi gün açıklanır. Kazananlara alışveriş hediye çekleri aynı ay içerisinde kargo / kurye ile iletilir.

Yani kıssadan hisse, bayram boyunca siz siz olun, güzel bir fotoğrafınızı LCWaikiki’ye göndermeye bakın; bir bakarsınız bayramda el öpmek gerekmeksizin 50TL değerinde bir hediye çeki sizin olmuş. Bu bayramı cüzdanınıza çok görmeyin.

Bu arada yarışmaya katılmak gerekmeden bedava online indirim kuponu, kupon kodu, hediye çeki, alışveriş şifresi kazanmak isterseniz şu sayfamızı tıklayın; en güncel LCWaikiki kuponlarına bir tıkla ücretsiz ulaşın: http://444kupon.com/indirim-kuponu/lcwaikiki-indirim-kuponlari/

Sevgiyle kalın.

iPad Kazanmak

Yarışmalar

0 Yorum

Şu sıralarda iPad kazanmak isteyenler için şöyle bir yarışma / çekiliş şansı var; bilmeniz menfaatinize:

Takı ve aksesuarın en iddialı online alışveriş sitelerinden Lidyana şöyle bir kampanya başlattı: Lidyana’dan yapacağınız her 200TL ve katları alışverişinize 1 iPad Mini kazanma şansı yakalayacaksınız. 31 Mayıs’a kadar sürecek kampanya boyunca yapacağınız her 200TL alışveriş size 1 çekiliş bileti verecek. Katlarını da unutmayın; mesela 400TL alışveriş yaparsanız 2 çekiliş hakkı, 600TL alışveriş yaparsanız aynı alışverişten 3 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Kampanya bitiş tarihi: 31 Mayıs. Kapsama alanı: Tüm Türkiye. Kazanılacak ödül: 1 adet 16GB wi-fi Apple 2013 iPad Mini. Bu çekiliş Milli Piyango’nun izni ile yapılmaktadır ve kampanya ile ilgili tüm detaylar Lidyana sitesinde yazmaktadır. Ayrıca şunları da not edin:

1) Lidyana: www.Lidyana.com

2) Lidyana indirim kuponları: http://www.444kupon.com/indirim-kuponu/lidyana-indirim-kuponlari

 

Herkese kampanya boyunca iyi alışverişler, bol şanslar.

 

Otomobil Kazandıran Kampanya

Kampanyalar, Yarışmalar

0 Yorum

Siz de “Bu Opel Benim Olsa” diyenlerdenseniz yepyeni bir Opel Corsa kazanma fırsatından sizi haberdar edelim:

İletişim bilgilerinizi www.opelcorsabenimolsa.com adresinde Opel ile paylaşın, hem yapılacak çekilişle Opel Corsa kazanma şansını yakalayın, hem de Opel’in yeniliklerini yakından takip edin, Opel dünyasından habersiz kalmayın.

Kampanya Notları: Bu kampanya General Motors Türkiye Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 27.11.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0,13,00,01-255-01-02/3336-12296 sayılı izni ile 01.12.2012 – 01.03.2013 tarihleri arasında düzenlenmiştir. Kampanya tarihleri arasında opelcorsabenimolsa.com internet sitesine ücretsiz girerek Opel Corsa ile ilgili hizmet ve tanıtımları izledikten sonra açılan forma iletişim bilgilerini girip üye olan kullanıcılara 1 çekiliş hakkı verilecek olup kampanyaya katılım, 1 ile sınırlıdır. Çekilişte 1 kişiye Opel Corsa 1.2lt Essentia 2012 Model otomobil ikramiyesi verilecektir. Çekiliş 08.03.2013 tarihinde saat 11.00’de noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler ile General Motors Türkiye Ltd. Şti. çalışanları ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakit karşılığı talep edilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi yukarıda veriln web sitesi veya 0212 212 40 30 numaralı U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Herkese bol şanslar dileriz.

Anneler İçin Ödüllü Yarışma

Yarışmalar

0 Yorum

Annelütfen sitesi “Bebeğinizin adına nasıl karar verdiniz?” adlı ödüllü bir yarışma başlattı.

10 Ocak 2013 tarihine kadar Annelutfen.com’dan alışveriş yapan herkes 200TL değerinde bir hediye çeki kazanma şansı elde ediyor. Katılmak için tek yapmanız gereken bebeğinizin isim hikayesini bir yazıyla anlatmak.

Yarışmada 1. olan yarışmacı 200TL, 2. olan yarışmacı 100TL ve 3. olan yarışmacı 50TL değerinde hediye çeki kazanacak.

İster bir cümle isterseniz bir sayfa ile bebeğinizin ismine nasıl karar verdiğinizi ve isminin anlamını anlatın, hediye çeklerinden birini siz kazanın.

Bakın yarışmanın şartları şöyle:
-10 Ocak 2013 tarihine kadar Annelutfen’den alışveriş yapmanız gerekmektedir.
-Yarışmaya katılmak için sitedeki formu doldurmanız yeterlidir.
-Her katılımcı yarışmaya sadece 1 yazı ile katılabilir.
-Yazı için bir uzunluk şartı yoktur. 1 cümle, 1 paragraf veya 1 sayfa olabilir.
-Yazılar orijinal olacak, alıntı veya kopyalar kabul edilmeyecektir.
-Yarışmaya için yapılan alışverişin iptali durumunda yarışmaya katılım hakkı kaybedilecektir.
-Gönderilen tüm yazılar Annelutfen ekibi tarafından değerlendirilecektir.
-Kazanan yarışmacı 21.1.2013’te Annelutfen Facebook sayfasında açıklanacaktır.
-Yarışmacılar Annelutfen’e yazılarını yayınlama hakkını verdiklerini kabul etmiş olurlar.
-Hediye çekleri, kazananların Annelutfen hesaplarına tanımlanacaktır.
-Hediye çekleri 31.1.2013’e kadar kullanılabilecektir.
-Kazanılan hediye çekleri başkasina devredilemez, paraya çevrilemez.

Daha fazla detay için ANNELÜTFEN.COM sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yarışmasever annelere bol şanslar diliyoruz :)

Napolyon’dan Hediyeler Kazanın

Yarışmalar

0 Yorum

Napolyon bizim adını çok beğendiğimiz sitelerden biri. Para para para diyorsanız bu site tam size göre. Bir de şu sıralarda yarışma yapıyorlar ki evlere şenlik:

12 Ocak 2013 tarihine kadar Napolyon Yılbaşı Ağacı’nda yer alan ürünlerinden dileğinizi seçin, seçtiğiniz ürünün neden sizin olmasını istediğinizi Napolyon.com’a anlatın, yanıtınız beğenilsin, 2013 yılının ilk hediyeleri size tüm yıl boyunca şans getirsin!

Acele eden kazanıyor, katılmayan dizini dövüyor. Bizden söylemesi.

İddaa Nasıl Oynanır?

Yarışmalar

0 Yorum

İddaa Nasıl Oynanır?İddaa oynamak için çok çeşitli şekiller var; aklınız karışmasın, bunları Birebin sitesi gayet güzel özetlemiş. Eğer abartıp varınızı yoğunuzu yatırmıyor, sadece eğlenmek için küçük miktarlarla zevkli vakit geçirmek için oyun oynuyorsanız, size iddaa nasıl oynanır konusunda Birebin.com tarafından verilen bilgileri iletelim:

1) Maç Sonucu
Bir maçı 90 dakika sonunda hangi takımın kazanacağını tahmin ettiğiniz oyun tipidir.

1: Ev Sahibi takımın galibiyeti
X: Beraberlik
2: Konuk takımın galibiyeti

Maç sonucu oyununda sadece 1 tahminle sınırlanmazsınız; bir maç için 2 tahminde bulunarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Fakat doğal olarak bu durumda ödeyeceğiniz para artacaktır.

2) Çifte Şans
Çifte şans oyunu ikili tahmin yapıp ödeyeceğiniz bedelin sabit kalmasını sağlar. Çifte Şans oynadığınızda, oluşturacağınız kolon sayısı artmaz ancak maçı doğru tahmin etmeniz durumunda kazanacağınız oran düşer.

1X: Ev Sahibi takım kaybetmez
12: Berabere bitmez
X2: Konuk takım kaybetmez

3) Handikap
Handikap ilgili takıma verilen gol avansıdır. Bir örnek ile açıklamak gerekirse deplasman takımına 2 handikap verildiyse maça 0-2 şeklinde başlanmaktadır. Ev sahibi takımın bahisi kazanması için maçı en az 3 farkla kazanması gerekmektedir.

4) İlk Yarı Sonucu
Bir maçta ilk yarıyı (45 dk.) hangi takımın kazanacağına tahminde bulunulan oyun tipidir.

5) Altı Üstü
Bir maçta iki takımın atacağı toplam gol sayısının 2 veya daha az mı?, 3 veya daha fazla mı? olduğunun tahmin edildiği oyun tipidir. Eğer maçta 2 veya altında gol olur diyorsanız “Altı”, 3 veya daha fazla gol olur diyorsanız “Üstü” işaretlemeniz gerekmektedir.

6) Toplam Gol Sayısı
Bir maçta her iki takımın attığı gol sayısının hangi aralıkta olduğunun tahmin edildiği oyun tipidir. Minimum maç sayısı farklı belirtilmedikçe Toplam Gol Sayısı oyununu en az 4 maç için oynayabilirsiniz.

7) Maç Skoru
Bir maçın skorunun tahmin edildiği oyun tipidir. Maç skoru oyununda TEK MAÇA bile tahminde bulunabilmektedir.

8) Özel Etkinlikler
Futbol’da dönem dönem önemli maçlara özel etkinlikler açılmaktadır.
– İlk Golü Kim Atar?
Bir maçta ilk golü hangi futbolcunun atacağı tahmin edilir.
– Son Golü Kim Atar?
Bir maçta son golü hangi futbolcunun atacağı tahmin edilir.
– Hangi Oyuncu Gol Atar?
Bir maçta gol atacak futbolcu tahmin edilir.
– İlk Golü Hangi Takım Atar?
Bir maçta ilk golü atacak futbol takımı tahmin edilir.
– İlk Golün Zaman Aralığı
Bir maçta atılacak golün hangi zaman aralığında olduğu tahmin edilir.
– Gösterilen Kart Sayısı
Bir maçta gösterilecek kırmızı ve/veya sarı kart sayısı tahmin edilir.
– Toplam Penaltı Sayısı
Bir maçta atılacak penaltı sayısı tahmin edilir.
– Lig / Turnuva Şampiyonu
Lig yada şampiyona sonunda şampiyon olacak takım tahmin edilir.
– Turnuva Finalistleri
Bir turnuvada finalist olacak takımlar tahmin edilir.
– Turnuva Grup Birincileri
Bir turnuvada grup birincisi olacak takımlar tahmin edilir.
– Turnuva Yarı Final Galibi
Bir turnuvada yarı final galipleri tahmin edilir.
– Turnuva Gol Kralı
Bir turnuvada en çok golü atacak futbolcu tahmin edilir.

9) Canlı iddaa
Canlı iddaa, bir futbol karşılaşması süresince oynanabilen yepyeni ve heyecan dolu bir oyundur. Karşılaşmanın başlamasıyla birlikte oynanmaya başlar ve karşılaşmanın normal süresinin dolmasıyla sona erer. Oranlar karşılaşma süresince değişiklik gösterir.

10) Sistem
Sistemli bahisler, kaybetme riskinizi azaltan ama normal bir kombine kupona oranla kazanacağınız miktarıda düşüren, kısaca para kaybetme riskini azaltan bahislerdir. Yani 6 maç seçip kombine yapıp tek maçtan yattığınız anda kuponunuz haliyle komple kaybetmiş sayılır. Ancak 6 maç yapıp sistem oynarsanız tek maçtan yatsanız bile anaparanızı kurtarır, hatta kupondaki oranlara göre kara bile geçebilirsiniz.

Bahise yeni başlayan çoğu kişinin korkarak yaklaştığı, anlamakta zorlandığı sistemli bahisleri örnekler ile yalın bir şekilde anlatmaya çalışalım.

6 maçlık bir kuponda sistem 4 seçilirse;
Birebin.com’da 6 maçlık bir kupon yaptınız ve sistem 4’ü seçtiniz. Sistemin sizin için 15 adet kupon oluşturduğunu göreceksiniz. Bu durumda kuponunuzda ki herhangi 4 maça doğru tahminde bulunursanız kuponunuz kazanmış olacaktır. Kuponunuzda 5 maça doğru tahminde bulunsanız bile sistem 4’ü seçtiğiniz için sadece 4 maçlı kuponlarınız kazanacaktır.

6 maçlık bir kuponda sistem 5 seçilirse;
Birebin.com’da 6 maçlık bir kupon yaptınız ve sistem 5’i seçtiniz. Sistemin sizin için 6 adet kupon oluşturduğunu göreceksiniz. Bu durumda kuponunuzda ki herhangi 5 maça doğru tahminde bulunursanız kuponunuz kazanmış olacaktır. Kuponunuzda 6 maça doğru tahminde bulunsanız bile sistem 5’i seçtiğiniz için sadece 5 maçlı kuponlarınız kazanacaktır.

6 maçlık bir kuponda sistem 6 seçilirse;
Birebin.com’da 6 maçlık bir kupon yaptınız ve sistem 6’yı seçtiniz. Bu durumda sistemin size 1 adet kupon oluşturduğunu göreceksiniz. Bu durumda kuponunuz normal kombine kupondan herhangi bir farkı olmayacaktır. Bu durumda kazanabilmeniz için kuponunuzda ki tüm maçları doğru tahmin etmeniz gerekmektedir.

6 maçlık bir kuponda sistem 5, 6 seçilirse;
Birebin.com’da 6 maçlık bir kupon yaptınız ve sistem 5 ve 6’yı seçtiniz. Bu durumda sistem size 5 için 6 adet kupon, 6 için 1 adet kupon, toplamda 7 adet kupon oluşturacaktır. Bu durumda kuponunuzda ki herhangi 5 maça doğru tahminde bulunursanız 1 adet sistem 5’li kuponunuz kazanmış olacaktır. Eğer kuponunuzda ki tüm maçları doğru tahmin ederseniz sistem 5 için oluşturulan 6 adet kupon ve sistem 6 için oluşturulan 1 adet kupon, toplamda 7 adet kuponunuz kazanmış olacaktır.

6 maçlık bir kuponda sistem 4, 5 seçilirse;
Birebin.com’da 6 maçlık bir kupon yaptınız ve sistem 4 ve 5’i seçtiniz. Bu durumda sistem size 4 için 15 adet kupon, 5 için 6 adet kupon, toplamda 21 adet kupon oluşturacaktır. Bu durumda kuponunuzda ki herhangi 4 maça doğru tahminde bulunursanız 1 adet sistem 4’lü kuponunuz kazanmış olacaktır. Kuponunuzda ki herhangi 5 maça doğru tahminde bulunursanız 15 adet sistem 4’lü kuponunuz ve 1 adet sistem 5’li kuponunuz kazanmış olacaktır.

6 maçlık bir kuponda sistem 4, 5, 6 seçilirse;
Birebin.com’da 6 maçlık bir kupon yaptınız. Sistem 4, 5 ve 6’yı seçtiniz. Bu durumda sistem size 4 için 15 adet kupon, 5 için 6 adet kupon, 6 için 1 adet kupon, toplamda 22 adet kupon oluşturulacaktır. Bu durumda kuponunuzda ki herhangi 4 maça doğru tahminde bulunursanız 1 adet sistem 4’lü kuponunuz kazanmış olacaktır. Kuponunuzda ki herhangi 5 maça doğru tahminde bulunursanız 15 adet sistem 4’lü kuponunuz ve 1 adet sistem 5’li kuponunuz kazanmış olacaktır. Kuponunuzda ki 6 maça doğru tahminde bulunursanız sistem tarafından oluşturulan 22 adet kuponunuzun tamamı kazanmış olacaktır.

11) Sistemli Banko nedir ?
Eğer bir maçı Banko işaretlerseniz o maç her kuponunuzda yer alır. Kısaca çok güvendiğiniz, garanti gördüğünüz bir maçı her kupona koymanızı sağlar. Ancak banko olarak gösterdiğiniz maç kaybederse bütün kuponlarınız kaybetmiş olur. Banko seçili bir oyunda size sunulan sistem alternatifleride değişir.

12) Misli
Misli, kolon bedelini ve buna karşılık kazanılacak ikramiye bedelini arttıran bir özelliktir. Örnek vermek gerekirse misli alanını 10 işaretlerseniz, kolon bedeliniz ve kazancınız 10 ile çarpılır.

13) Karşılıklı Gol Var / Yok
Her iki takım da en az bir gol atar diyorsanız “Var”, sadece bir takım gol atar ya da her iki takım da gol atamaz diyorsanız “Yok” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Hmm. Demek ki iddaa’da 13 çeşit para kazanma yöntemi varmış. İyi oyunlar, iyi şanslar dileriz herkese. Birebin sitesine de yukarıdaki açıklamalar için teşekkür ederiz.

KVKmarket’ten iPhone ve iPAD kazanın

Kampanyalar, Yarışmalar

0 Yorum

Evet aynen başlıkta yazdığı gibi. KVK market’ten 6 Ocağa kadar 200TL ve üzeri alışveriş yapın. 1 adet iPhone ve 1 adet iPad için çekiliş hakkı kazanın. Yeni yıla çekiliş kazanarak girin, tüm yıl şansınız eksik olmasın.

İyi şanslar.

Fikir Yumağı Tasarım Yarışması

Kampanyalar, Yarışmalar

0 Yorum


Fikir Yumağı tasarım yarışması başlıyor. Sadece örgü ve elişi severlerin değil tüm tasarımcıların ilgisini çekecek bu yarışmada tasarımcılar hayal güçlerini kullanarak rengarenk yünleri benzersiz tasarımlara dönüştürecek. Birinciye 5000TL, ikinciye 2500TL, üçüncüye 1250TL ödül verilecek. On parmağımda on marifet diyenler için yarışmaya son katılım tarihi 4 Şubat 2013.

Yarışmanın tüm detayları için www.fikiryumagi.com sitesini, daha fazla kampanya haberi almak veya indirim kupon kodu bulmak için www.444kupon.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yılın En Sevimli Bebeğine Hediye Çeki

Yarışmalar

0 Yorum

Ebebek sitesi yılın en sevimli bebeğini ödüllendirmeye karar vermiş. 2012 yılının en sevimli bebeğini tanıyorsanız, resmini Ebebek sitesine gönderin, hediye çeki kazanma fırsatını yakalayın.

Birinciye 150TL, ikinciye 100TL, üçüncüye 50TL değerinde Ebebek hediye çeki verilecek. Kazananmayanlar üzülmesin çünkü yarışmaya katılan herkese 20TL değerinde hediye var.

Yarışmaya katılmak için 7-14 Aralık günleri arasında yılbaşı temasına uygun bebeğinizin bir fotoğrafını adı ve soyadı ile birlikte Ebebek sitesine göndermeniz yeterli olacak.

Ebebek sitesine ulaşmak için şu linki, 444Kupon sitesi anasayfasındaki diğer indirim kuponları ve kampanya haberlerini incelemek için şu linki kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Page 1 of 21 2