Etiket: “e-kitap kampanyaları”

Kampanya Boyunca Bedava e-Kitap

Kampanyalar

0 Yorum

E-kitap ya da bir diğer değişle “elektronik kitap”, yapyeni bir kitap okuma deneyimi. Bildiğimiz kağıda basılı kitabın sunamadığı pek çok avantajı okuyanlara sunabilen bir icat.

Mesela evin en büyük mobilyası ve üzeri yüzlerce binlerce kitapla dolu olduğu için en çok hacim kaplayan cismi olan kütüphanenizi cebinizde taşımanız mümkündür. Bu sayede kitaplara çok kolay ulaşılabildiğini, daha basitçe paylaşılabildiğini, bilginin paylaştıkça çoğaldığını, üstelik kütüphanenin tozlanması gibi bir sorunun cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda hacimsiz duran e-kitaplarda tekrarlanmayacağını düşünmek gerek.

Şu aralar e-Kitap Türkiye’de de popüler oldu ve dünya klasiklerinden çok satanlara, kültür-sanat kategorisinden akademik yayınlara kadar pek çok farklı kategoride e-kitap Türk okurlarla çeşitli sitelerde buluşmaya başladı. Bu sitelerden en iddialısı TTNET’e ait Ttnetkitap.com sitesi.

TTNET Kitap’ta tüm kitaplar elektronik kitap olarak yüklendiğinden, teknolojinin getirdiği pratik kullanım kolaylıkları mevcut. İstediğiniz kitabı veya metni kolayca arayabilir, notlarınızı aldıktan sonra kaydedebilir, aynı kitaba aynı şifre ile her türlü elektronik cihazdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Üstelik bu hafta bir kampanya başladı ve açılışa özel pek çok e-kitap bedava olarak sunulmaya başlandı. Yetişen alıyor, yetişmeyen bir sonraki kampanyaya kadar bu e-kitapları parayla alacak. Acele edin, bedava e-kitapları yakalayın.

Keyifli okumalar.