Etiket: “indirimli tesettür mayolar”

Tesettür Mayo Nereden Alınır?

Kampanyalar

0 Yorum

Tesettür mayo nereden alınır diye soranlar için indirimli tesettür mayolar, ucuz haşema mayolar ve muhafazakar fırsatlar konusunda bir adres verelim.

E-tesettür.com sitesi.

E-tesettür hanımlara özel bir giyim, aksesuar ve moda alışveriş sitesi. Sitede genellikle modern muhafazakar giyim tarzı seven ve tesettür giyimler tercih eden hanımlar sevdikleri stile uyan çeşit çeşit ürün, tasarım, renk ve fiyat bulabilir. Bu arada siteden ev içi ve ev dışı günlük giyim seçenekleri yanında kap, etek, pardösü, abiye kıyafet, takılar, çantalar, aksesuar modelleri ve mezuniyet kıyafetleri de bulunabilir. Sitede sunulan bazı muhafazakar markalar şunlar: aker eşarp,  aramiss, armine, armine şal-eşarp, beymen, cacharel eşarp, cachmira, deniz akdağ collection, dervishawl, devvip, doque, espera, ezgi şal, ferace by arzu ergen, hale şal, hatunca, hüma sultan, karaca, kayra, kayra şal, kırgözler, manttocu, mileny, monaroza, muammer ketenci, puane, selam, şükran-diamant, vakko eşarp, w collection, zernişan, 7iklim…

TESETTÜR YETMEZ, GÜZELLİK TE ŞART

Eğer dinin gereğini biz böyle yorumladıysak böyle giyinebiliriz, bu bizim yorumumuz ve isteyen de başka şekilde yorumlasın çünkü biz sadece kendimizden sorumluyuz. Fakat iş tesettür veya muhafazakar giyim tarzını seçmekle bitmiyor; güzelliğe önem vermeyenler bu dünyadaki hayatı kaçırıyor. “Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak herşey” diyor ozan. Yani dünyaya ve karşımızdakilerin 5 duyusuna güzellikle hitap etmeliyiz: Güzel söz söylemeli, güzel kokmalı, güzel giyinmeliyiz. Eğer sokakta gezmeyi ve vitrin vitrin dolaşmayı sevmiyorsak online alışveriş tam bize göre olabilir. Denemeliyiz. Mesela tesettür giyim kampanyaları nerede, onu aramalıyız. Almasak ta online muhafazakar butikleri tıklayıp göz banyosu yapmalıyız.

TESETTÜR KAMPANYALARI

E-tesettür sitesi aslında bir özel alışveriş (frenkçe söylenişiyle “private shopping”) sitesi. Tesettür özel alışveriş sitesi şu demek: Site markalara gidiyor ve diyor ki, “Benim bir milyon üyem var, bu sayı da hızla artıyor, bana çok çok indirimli ürünler verirseniz satarım, yoksa satmam.” Bunun üzerine o “bir milyon üye”, yani bir milyon potansiyel müşteri fikri ile heyecanlanan markalar bu siteye özel öyle indirimler ve kampanyalar yapıyorlar ki insanın ağzı bir karış açık kalabiliyor.

Tabii ki bu bir yumurta-tavuk / tavuk-yumurta hikayesi; yani siz alışveriş yaptıkça orada kampanya olacak; kampanya oldukça siz alışveriş yapacaksınız. Bize bu platform sağlanacak ama biz değerlendirdikçe o platform orada kalmaya devam edecek.

Bu nedenle seviyoruz E-Tesettür sitesini; ve bu nedenle siteyi size hararetle tavsiye ediyoruz; yani sizin için değil tamamen kendimiz için. :) … Siz bir milyon olmazsanız biz de bu kampanyalardan yararlanamayacağız; iyisi mi siz de bir göz atın Etesettür’e, ve beğenirseniz eşe dosta tavsiye edin.

Sitenin adresi: www.Etesettur.com

Keyif dolu alışverişler dileriz.