724Tıkla Hediye Çeki 20TL

- ,

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Bir kullanıcımız doğum günü nedeniyle 724TIKLA sitesi tarafından kendisine gönderilen hediye çekini (indirim kupon kodunu) bizimle paylaşmış. Kendisine teşekkür ediyoruz ve hemen yukarıda bilgi ve istifadenize sunuyoruz.

Bu kupon kodu ile ilgilenirseniz yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak kodu açın ve 724tikla sitesine geçip alışverişte kullanın. 724tikla ödeme sayfasında fiyatın yanındaki indirim kodu alanına bu kodu girerek fiyatı ucuzlatın. Kuponu 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanarak 20TL indirim almanız mümkün. Kuponun süresi bildirilmemiş (sadece bugüne özel olma ihtimali var) çok kullanıma açık olup olmadığı belirtilmemiş (sadece bir kullanımlık olma ihtimali var) ama bilgi bilgidir ve her bilgi değerlidir; bundan dolayı kuponu yayınlıyoruz; eğer geçersiz görürseniz lütfen bize bildirin; diğer tüm kuponlarımız için bize www.444kupon.com sayfamızdan ulaşın.

Kullanıcımızın doğum gününü en içten dileklerimizle kutlar, paylaştığı bu kupon için kendisine teşekkür eder, sizlere de keyifli alışverişler dileriz.