Alitalia Kupon Kodu %15 İndirim

- ,

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Alitalia Hava Yolları ile İstanbul’dan İtalya’ya ve Avrupa’ya tüm uçuşlarınızda size anında %15 indirim sağlayacak e-kupon kodu yukarıda yazıyor. Kuponu kullanmak isterseniz yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak kuponu açmanız ve Alitalia internet sitesinden yapacağınız alışveriş sırasında kullanmanız gerekiyor.

Kupon Kodu Koşulları:
– Bu indirim kuponu %15 indirim vermektedir. Bu indirim toplam bilet fiyatı üzerinden yapılmaktadır. Toplam bilet fiyatına vergiler ve harçlar dahildir.
– İndirim Alitalia Hava Yolları tarafından yapılan uçuşlarda Classica, Economy ve Ottima, Business hizmet sınıflarında, Air One tarafından yapılan uçuşlarda ise Classica, Economy sınıfından satın alınan biletlerde uygulanır.
– Bu indirim e-kupon kodu Alitalia internet sitesinde geçerlidir
– E-kupon kodu geçerlilik süresi boyunca birden fazla kişi tarafından ve birden fazla kez olmak üzere kullanılabilir.
– Diğer tüm kupon ve kampanyalarda olduğu gibi bu kupon kampanyası da diğer kupon kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez; kupon kampanya boyunca geçerlidir.

Daha fazla detay Alitalia.com internet sitesinden alınabilir.

Kupon Kodunu 444Kupon’dan aldıktan sonra nasıl kullanacağız:

Çok Basit. Öncelikle bu kupon kodu bedavadır ve tamamen size fayda yaratmak için sunulmaktadır. Yukarıdaki “Kupon Kodunu Göster” linkinden alacağınız indirim kupon kodunu lütfen not alınız. Daha sonra Alitalia sayfasına geçiniz ve havayolları şirketinin beğendiğiniz fırsatını seçiniz. Kodu yazdıktan sonra yeniden fiyatlandırdıktan sonra indirimli fiyat ile ödemenizi tamamlayınız.

Dünyanın en saygın havayolları şirketlerinden biri olan Alitalia ile sizlere iyi uçuşlar dileriz.

Diğer tüm havayolları ve tatil indirim kuponları için www.444kupon.com adresimizi ziyaret edebilir veya yukarıda gördüğünüz arama motorumuzu kullanabilirsiniz.