Anadolu Jet %50 indirim kuponu

- ,

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Anadolu Jet sitesinden kampanya boyunca yapacağınız tüm online bilet alımlarında %50 (evet, yazıyla yüzde elli) anında ekstra indirim veren kupon kodu yukarıda yazıyor. Hemen yukarıda gördüğünüz “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak bu kuponu alıp Anadolujet.com’a gidin ve indirim kampanyası kodu soran kutucuğa girerek kullanın, fiyatı anında ucuzlatın. Kampanya süresince size keyifli bir indirimli alışveriş imkanı verecek olan bu kupon kodu sizlere ücretsiz ve karşılıksız olarak sunuluyor.

Vergi ve harçlar hariç fiyat üzerinden %50 indirim verilmektedir. Kampanya sınırlı sayıda koltuk için ve sınırlı bir süre için geçerlidir. Ortak uçuşlar ve promosyon biletler kampanyaya dahil değildir. Kredi kartı ile kampanya sayfasından yapılacak ödemelerde geçerlidir. Atlas Jet dilediği zaman kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Daha fazla Anadolu Jet indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kuponu, hediye çeki, avantaj şifresi ve kampanya püf noktaları, www.444kupon.com/indirim-kuponu/anadolujet-indirim-kuponlari sayfamızda yayınlanıyor. Kullananlar kazançlı çıkıyor.