Armağan Oyuncak: 10TL indirim kuponu

,

0 Yorum

başarılı 0%

Kupon Detayları

Armağan oyuncak sitesinden 10TL değerinde indirim almak istiyorsanız indirim kuponu yukarıda yazıyor. Yukarıda gördüğünüz “KUPON KODUNU GÖSTER” linkini tıklayarak kodu açın ve Armağan Oyuncak sitesinde ödeme sayfasındaki kupon no kısmına kuponunuzu girdikten sonra güncelle demeniz yeterli. 10TL indiriminizi güle güle kullanın.

Armağan Oyuncak hakkında:

Armağan Oyuncak 1989 yılında kuruldu ve o günden beri kalitesini kanıtlamış markalar ile oyuncak dünyasına perakende hizmeti vermektedir. Oyuncak sektöründe edindiği bilgi ve deneyimleri pek çok oyuncak lisanslarıyla birleştirerek ithalat ve üretimde ürün çeşitliliği ve devamlılığı adına başarılı bir çizgiye ulaştırmıştır. Armağan Oyuncak internet sitesine ek olarak Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul, Konya, Malatya, Trabzon, Uşak şehirlerinde mağazalaşmıştır. Site an itibarıyla 70TL ve üzeri tüm alışverişlere “bedava kargo” kampanyası uygulamaktadır.

Sitede neler var?

Sitede aksiyon figür ve aksesuarları, erkek oyun ve yarış setleri, uzaktan kumandalı oyuncaklar, oyuncak tırlar ve oyuncak iş makinaları, asker setleri, oyuncak tren setleri, koleksiyon arabalar, tamir setleri ve araçları, uzaktan kumandalı araçlar en önemli kategorileri oluşturuyor. Popüler karakterlere bakıldığında Ninja kaplumbağalar, Süperman, Beyblade, Ben10, Monsuno, Cars, Batman, Spider Man başı çekiyor. Popüler markalara baktığımızda ise Hot Wheels, Nerf, Mattel, Hasbro, Lego, Flash Dash, Giochi Preziosi, Blazing Teens’i görüyoruz. Yani kuvvetli kategori, ürün ve markalarla desteklenmiş Ali babanın mağarası karakterinde bir oyuncak dükkanı ile karşı karşıyayız.

Kupon kodu hakkında:

Bu kupon kodu (ya da diğer deyişle indirim kuponu, hediye çeki, promosyon kodu, hatta sadece “kupon” da denir) Armağan Oyuncak sitesinde yapacağınız 100TL ve üzeri alışverişlerde 10TL anında ekstra (yani sitedeki tüm indirimlere ilave olarak) ekstra indirim verir. Kupon kodu size ücretsiz sunulmaktadır ve parayla satılamaz. Geriye verilemez. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Armağan oyuncak sitesinde bolca kuponlu, indirimli, kampanyalı ve her anı keyif dolu bir alışveriş dileriz.