Daybuyday: 60TL alışveriş çeki kazanmak

-

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Daybuyday sitesinden 60TL’ye varan alışveriş çeki kazandıran kampanyaya katılmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz. Yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkini tıklayarak kampanya sayfasına gidin ve detaylarını okuyun. Kısaca özetlemek gerekirse Daybuyday kampanya kapsamında 150TL ve üzeri alışverişlerinize 30TL alışveriş çeki ve 250TL ve üzeri alışverişlerinize 60TL alışveriş çeki veriyor; kampanyaya katılan kazanıyor.

Kampanya Şartları Neler?

Şöyle özetleyelim. Daybuyday 60TL’ye varan alışveriş çeki kampanyası “a” ve “b” olarak ikiye ayrılıyor ve mayıs ayı boyunca kullanıcıların tek seferde yapacağı (a) 150TL ve üzeri, ve (b) 250TL ve üzeri siparişlerde geçerli. 150TL ve üzeri siparişlerde verilecek olan 30TL alışveriş çeki, 15’er TL’lik (30TL ve üzeri alışverişlerde geçerli) iki ayrı kupon kodu olarak; ayrıca 250TL ve üzeri siparişlerinizde verilecek 60TL alışveriş çeki, 30’ar TL’lik (60TL ve üzeri alışverişlerde geçerli) iki ayrı indirim kuponu olarak, Haziran ve Temmuz’da kullanıcıların kullanabileceği şekilde panellerine yüklenecek. Bu hediye çekleri, indirim kuponları, alışveriş çekleri, kupon kodları parayla satılamayacak; başka kampanyalar ile birleştirilemeyecek. Elektronik kategorisi alışverişleri kampanya harici tutulmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı olup Daybuyday.com kampanya şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Ya Bu Kampanyayı Kaçırırsam?

Kampanyayı kaçırırsanız veya siz bu sayfayı okuduğunuzda kampanya sona ermişse kolayı var. http://444kupon.com/indirim-kuponu/daybuyday-indirim-kuponlari/ sayfamızı tıklayın, en güncel Daybuyday kampanyaları ve indirim kodları, kupon kodları ile tanışın. İndirim kupon kodu kullanın alışverişi ucuza getirin.

Keyifli kampanyalar dileriz.