Daybuyday: Bambaşka bir indirim şekli – Kaçırmayın !

- , , ,

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 0%

Kupon Detayları

Daybuyday sitesinden alışveriş yapmayı seviyorsanız bu ekstra indirim şekli aklınızı başınızdan alacak. Daybuyday’in verdiği %80-90’a ilave daha fazla nasıl indirim alabileceğinizi öğrenince hem şaşıracak ve sevinecek, hem de “ah ben bunu daha önceden niye duymamışım?” diye belki de hayıflanabileceksiniz bile…

Evet haklısınız; Daybuyday %80-90’lara varan fiyat indirimleri veriyor; üstüne bazen hediye çekleri, indirim kuponları, kupon kodları bulup fiyatı daha da ucuzlatmak mümkün oluyor ama size şimdi bahsedeceğimiz yöntem bunlarında üstüne daha da ucuzlatmak isteyenler için. Daha doğrusu “dip indirim mühendisleri” için…

Nasıl yapılıyor bu indirim mühendisliği?

Anlatalım: Şimdi yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden tıklayarak www.avantajix.com adlı siteye gidiyorsunuz. Avantajix Daybuyday kampanyasını buluyorsunuz ve “sadece tıklayarak” para kazanıyorsunuz. İsterseniz bir kez daha anlatalım, yanlışlık olmasın; Daybuyday sitesine direkt gitmek yerine www.avantajix.com sitesinden tıklayarak giderseniz Avantajix her alışverişinize para ödüyor, sizin alışveriş daha da ucuza geliyor.

Nedir ki kardeşim şu Avantajix?

Avantajix enteresan bir site. Mağazalarla anlaşma yapıyor; onlara müşteri (sizi) gönderiyor; siz alışveriş yaparsanız mağazadan para alıyor; o arayı size veriyor ve alışverişiniz birdenbire ucuza geliyor. Hem de hiç ortada fol yok yumurta yokken.

Denemesi Bedava.

Avantajix’e üye olmak ve tıklamak bedava. Site siz Daybuyday ve benzeri 300 kadar saygın online mağazadan alışveriş yaparsanız, Avantajix mağazalardan para alıyor; o parayı aldıkça size ödüyor. Sizden hiç para istemiyor; hizmet bedeli olarak sizin ilk kazandığınız 10Liraya kesik atıyor (o kadarı da olsun; bal tutan parmağını yalasın; tabii ki siz para kazanmamışsanız Avantajix’e tek kuruş ödemiyorsunuz.) sonra yıl boyu kazandığınız tüm paraları size ödüyor. Avantajix bu işe “para iadesi” (cashback) adını veriyor. Sonuçta harcadığınız paranın bir bölümü dönüp dolaşıp size geri geliyor. Bu aslında “arkadan gelen bir indirim çeşidi”. Kendi kategorisinde ilk ve tek. Yepyeni bir konsept. Kullanması bedava.

Keyifli alışverişler dileriz.