Defacto 10TL Fırsat Kodu

,

0 Yorum

başarılı 100%

Kupon Detayları

Defacto sitesi size bugün 10TL değerinde bir fırsat kodu kazandırmak istiyor ve şunu öneriyor: “Bugün üye ol, yukarıda yazan kupon kodunu kullan, anında 10TL indirim kazan. – Kupon 30TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.”

Nasıl Yapacağım?

– Defacto’nun bu ücretsiz zahmetsiz 10TL indirim kuponu kazanma önerisinden yararlanmak isterseniz önce yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayıp kodu açın, Defacto’ya gidin, alışverişinizi öderken indirim kodu soran kutucuğa yazın, alışverişi 10TL indirimli tamamlayın.

Kupon hangi ürünlerde geçerli?

– Yukarıda bulacağınız kupon kodu Defacto’da tüm ürünlerde geçerli.

Kuponun özel şartları var mı?

– Evet var. Bu kuponu kullanabilmek için Defacto’ya bugün üye olmanız gerekli. Ayrıca kupon kampanya süresince 30TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli.

Diğer şartlar neler?

– Diğer şartlar diğer tüm kuponlarda olduğu gibi. Yani bu kupon arayla satılamıyor, başkasına devredilemiyor, diğer kampanyalar ile birleşmiyor, her üye sadece bir kez kullanabiliyor, ürün iadesi durumunda para hesabına dahil edilemiyor. Defacto kupon şartlarında istediği zaman değişiklik yapabiliyor. Ayrıca her kupon şartında olduğu gibi kampanya stoklarla sınırlı.

“Defacto En Rahat O” teması üzerine çok kısa bir reklam filmi aşağıda yer alıyor:

Defacto aşıklarına Defacto’da keyifli alışverişler dileriz.