Dekoreko 10TL indirim kuponu

, ,

0 Yorum

başarılı 100%

Kupon Detayları

Dekoreko indirim kuponu:

Dekoreko sitesinden 10TL değerinde bir indirim kuponu isterseniz buyurun yukarıda yazıyor. Bu kuponu kullananlar 100TL ve üzeri tüm alışverişlerinden 10TL anında indirim alıyor.

Kupon kodu nasıl kullanılır:

Dekoreko kupon kodunu kullanmak çok basit ve pratiktir. Önce yukarıda yazan “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak size özel kod açılır; Dekoreko.com sitesinde geçilir ve ödemede size kupon soran kutucuğa bu indirim kodu yazılır. Anında 10TL indirim fiyata yansır ve indirimli fiyattan ödeme tamamlanır.

Dekoreko hakkında:

Evinizde mucizevi dokunuşlar yaratmak için yola çıkan Dekoreko.com sadece üyelerine özel  en iyi fiyatlar ile dekorasyon ürünleri satmakta olan bir internet sitesidir. Dekoreko çeşitli kampanyalar düzenler, bu kampanyalar kısa süreli de olsa haber değeri olan ve görmeye değer fiyatlar ve promosyonlar barındırır. %80 %90’lara varan indirimler sizlere keyifli, pratik ve güvenilir bir online alışveriş imkanı sunmaktadır.

Üye ol anında 15TL daha kazan:

Dekoreko yeni üyelerine bu kupon dışında 15TL hoş geldin hediye çeki vermektedir. Kupon kodları birbirleriyle birleşmese de, bu kupon da ikinci bir alışverişte kullanılabilir, veya alışveriş ikiye bölünüp iki indirim imkanı da değerlendirilebilir. Bundan sonrası biraz matematik ve hesap işi. Siz nasılsa bu iki promosyonu da değerlendirmenin bir yolunu mutlaka bulursunuz ;) Bizden bilgilendirmesi, sizden değerlendirmesi..

Dekoreko’da sizlere keyif dolu alışverişler dileriz.