Enmoda.com Garanti’ye özel %15 indirim kuponu

başarılı 100%

Kupon Detayları

Enmoda.com sitesinde Garanti Bankası kredi kartlarına özel bir indirim kuponu yayınladı; kupon kodunu görmek için yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine bastıktan sonra kuponu alıp Enmoda.com’a geçerek, bu kupon kodu ile yapacağınız alışverişleri %15 ucuzlatabilmeniz mümkün.

Bu kupon kodu dışında Enmoda.com’da başka ne kampanyalar var?

1) Enmoda.com’da “Üye Ol 20TL Kazan” kampanyası var:

Enmoda’ya üye olanlar 20 TL indirim hediye çeki kazanıyor. Şöyle ki, en moda site Enmoda.com’a üye olanlar en güncel moda haberleri hakkında bilgi sahibi oluyor, yeni eklenen markaları ve ürünleri öğrenebiliyor, özel indirim ve kampanyalardan faydalanabiliyor. Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve 20TL havadan para kazanarak alışverişe başlamak için Enmoda.com sitesine ŞURAYI tıklayarak gidip üye olmak yeterli.

2) Enmoda.com’da sürekli banka ve kredi kartı kampanyaları var:

Enmod.com kullanıcılarını memnun etmek için Paraf, Cardfinans, Bonus, Worldcard, Maximiles gibi önde gelen kredi kartları ile dönem dönem enteresan kampanyalar düzenliyor ve bunları sitesinde en şeffaf şekilde duyuruyor. Bu kampanyaları inceleyerek size uygun olanı bulmak ve kullanmak için Enmoda’ya ŞURAYI tıklayarak gitmek ve kampanya sayfasına ulaşmak yeterli.

3) Peki yukarıdaki kupon kodu herkes için geçerli mi?

Normal şartlarda Bonus için geçerli ama kuponun içerisindeki harfler garanti bankasını işaret ettiği için tüm Garanti bankası kredi kartları için -mesela Flexi- geçerli olabilir diye düşünüyoruz. Ama denemedik ve bize ulaşan haberi olduğu gibi yazıyoruz. Ama mesela bazen bu tip kuponlar başka bankaların kartları ile de geçerli olabilir; yani denemesi bedavadır. Eğer siz de bu kuponu Akbank, Yapı Kredi ING, Ziraat vs diğer bankaların kartlarıyla kullanır ve başarı sağlarsanız lütfen bizi haberdar edin ve biz de bu sayfamızdan kullanıcılarımızı bilgilendirelim.

Kupon kodunun diğer şartları aslında diğer kupon kodlarının şartları gibi. Kupon paraya çevrilemiyor, parayla satılamıyor, yenisiyle değiştirilemiyor, kampanyalar birleşmiyor. Kupon bütün markalarda Enmoda marka anlaşmalarından doğan hukuk nedeniyle geçmeyebiliyor. Kuponu yukarıda yazan “KUPON KODUNU GÖSTER” bölümünden aldıktan sonra kullanmak için Enmoda’ya ŞURAYI tıklayarak gitmek ve ödeme sayfasında kullanmak yeterli.

Not: En güncel Enmoda.com indirim kuponları ve kampanya püf noktaları için şu sayfamıza da göz atabilirsiniz: http://444kupon.com/indirim-kuponu/enmoda-com-indirim-kuponlari/

Enmoda’da en keyifli alışverişler sizinle olsun.