Grupfoni 10TL indirim kupon kodu

0 Yorum

başarılı 100%

Kupon Detayları

grupfoni-indirim-kuponuGrupfoni 10TL indirim kupon kodu ister misiniz? Öyleyse yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkini tıklayarak kampanya sayfamıza ulaşın ve detayları orijinal kaynaktan okuyun. Çünkü Grupfoni’de zaten fırsatlar ucuz, bir de kupon kodu kullanın, alışverişi neredeyse bedavaya tamamlayın.

GRUPFONİ KUPON KODU

Kampanyaya katılım için Pepsi kapaklarından çıkan şifrelerin Adwin mobil aplikasyonu vasıtasıyla 10 TL değerindeki Grupfoni indirim şifrelerine dönüştürmek gerekmektedir. peki bu indirim şifresi veya kupon kodu ile ne kazanılıyor derseniz anlatalım; bu kampanyanın hediyesi Grupfoni’den tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişte 10 TL’lik indirim.

İNDİRİM KODU ŞARTLARI

Kampanya süresince Pepsi kapaklarının altından çıkan şifreyi Adwin mobil aplikasyonu içerisinde ilgili yere yazanlar, Grupfoni’den 10 TL değerinde indirim şifresi, kupon kodu, indirim kuponu, kampanya çeki veya indirim kodu kazanacaktır. Tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişte 10 TL’lik indirim şifresi kullanılabilecektir. Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir. İndirim şifrenizi, ödeme adımında belirtilen alana girerek indirim alabilirsiniz. Her alışverişte yalnızca 1 adet indirim kuponu kullanılabilir. Şifreler kampanya boyunca kullanılmadığı takdirde kendiliğinden iptal ve geçersiz olur. Alışveriş iadesi durumunda şifreler geri verilmez. Şifreler bir kez denendikten sonra ikinci kez kullanılamaz. Bu kampanya ve kuponları, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kazanılan ödüller, çekler, şifreler, fırsat ve indirimler nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez. Başvuru formundaki adı soyadı adresi ve telefon bilgilerinin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Grupfoni sitesinde keyifli kampanyalar dileriz.