Lidyana İndirim Kuponu: 40TL

- , , , ,

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

yılbaşı hediyesi kuponuYılbaşı hediyesini internetten almak için hala geç değil. Bakın Lidyana aynı gün gönderim yapıyor. Üstelik sizi alışverişe cesaretlendirmek için 40TL indirim çeki veriyor. İndirim çekiniz yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkini tıklayınca açılıyor, Lidyanaya gidip her 100TL alışverişe bedavadan 40TL indirim alınıyor.

Lidyana Kimdir:
Türkiye’nin en özel takı ve aksesuar sitesi Lidyana, ünlü markaları ve özel tasarım ürünlerini üyelerine özel ayrıcalıklar ve kampanyalar ile sunar. Kataloğunda yüzük, küpe, kolye, bilezik, bileklik, çanta, kemer gibi takı ve aksesuar ürünleri bulunan Lidyana’nın güvenli alışveriş ortamında tüm ürünlere göz atabilir, dilediğiniz ürünleri hızlı gönderim ve iade imkanıyla satın alabilirsiniz.

Kupon Kodu Şartları:
Yukarıda “KUPON KODUNU GÖSTER” linki altında verilen ve tıklayınca açıp Lidyana sitesine gidebileceğiniz kupon kodu 100TL ve alışverişlerinizde Lidyana sitesinde geçerlidir. Kupon ödme sayfasındaki kupon kutucuğuna yazılarak uygulanılır ve 40TL anında ekstra indirim fiyatınıza yansır. Marka anlaşmaları gereği bazı bazı markalarda geçerli değildir. ücretsiz kargo sadece yurtiçi gönderimlerde geçerlidir. Kupon paraya çevrilemez, diğer kampanyalarla birleştirilemez. Son kullanma tarihi 31.12.2012’dir. Lidyana kupon şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Keyifli alışverişler dileriz.