Lidyana Kupon Kodu: 40TL İndirim

başarılı 100%

Kupon Detayları

Türkiye’nin en moda aksesuar markası Lidyana sizi o kadar çok seviyorki sürekli yeni kupon kodları öneriyor. En son kupon kodu yukarıda yazıyor. Bu kupon kodu ile Lidyana’dan yapacağınız 100TL ve üzeri tüm alışverişlerde anında 40TL indirim alacaksınız.

İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?
Yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak size özel kupon kodunuzu alıp Lidyana sitesine gidin. Lidyana’da alışverişinizi tamamlayıp ödeme sayfasına geldiğinizde kupon kutucuğuna kodunuzu yapıştırın. Kuponu uygular uygulamaz fiyatın ucuzladığını göreceksiniz. Not: Kupon 100TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir ve 40TL indirim sağlar. Tek kullanımlıktır, aynı kişi ikinci defa kodu kullanamaz. Kupon paraya çevrilemez, kampanyalar birleştirilemez.

Ünlülerin tercih ettiği ürünleriyle Lidyana, dünyaca ünlü takı ve aksesuar markalarını biraraya getiren online satış mağazasıdır. İster günlük tarzınızı yansıtmak ister en şık gece kıyafetinizi tamamlamak için, her mutlu anınıza eşlik edecek takı ve aksesuarları Lidyana’da bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.