Markaport %30 indirim kuponu

, ,

0 Yorum

başarılı 100%

Kupon Detayları

Markaport sitesi için %30 indirim kuponu isterseniz yukarıda bir tane var. Hemen yukarıda gördüğünüz “KUPON KODUNU GÖSTER” linkini tıklayarak bu kodu açabilir, Markaport sitesinde kullanıp %30 gibi çok ciddi bir indirim alabilirsiniz.

Markaport Hakkında:

Markaport şu sıralarda Superga, Merve Büyüksaraç, Tod’s, Paciotti, Yaz Köşesi, Siyah Beyaz, Daima, Akdeniz Esintisi, Alaçatı Rüzgarı, Uçuşan Yaz, Tatil Havası, Lacivertin Asaleti, Sevimli Elbiseler, Kendini İyi Hisset, Sade Şıklık, Kombinle ve Giy, Çiçek Bahçesi, Hem Spor Hem Şık, Hafta Sonu Rahatlığım, Gün Boyu Şıklık, En Havalı Yaz, Bluz Şenliği, Fırsat Köşesi adını verdiği koleksiyonlarıyla kalbimizi fetheden bir özel alışveriş sitesidir. Bir yandan kendi tasarladığı ve ürettiği koleksiyonları listelerken, diğer yandan namlı özel alışveriş sitelerine ürün tasarlar ve onları besler. Bu açıdan bakıldığında ünik bir konseptte çalışan Markaport ülkemizin 360 derece başarılı markasıdır.

Markaport’un bir backstage videosu size çekimler hakkında fikir vermek üzere Youtube üzerinden yayınlanmakta:

Markaport Kupon Kodu Hakkında:

Yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak kullanabileceğiniz Markaport indirim kuponu (kupon kodu, hediye çeki, promosyon kodu) ücretsizdir. Geri verilemez, parayla satılamaz, diğer kampanya ve kuponlar ile birleştirilemez. Kupon kodu 50TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde %30 (yazıyla yüzde 30) gibi önemli bir indirim sağlar.

Markaport sitesinde sizlere keyifli alışverişler dileriz.