MissPera: Salvador Dali %50 indirim kuponu

-

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

MissPera yine yaptı ve bunu hep yapıyor. Bir marka seçti, bu seferki Salvador Dali, ve bu markanın tüm kadın ve erkek parfümleri için %50 indirim kuponu yayınladı. Bu indirimden yararlanmak için yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” butonunu tıklayın, size özel kodu alın ve MissPera’da kullanıp alışverişinizi %50 ucuzlatın.

Salvador Dali Parfümler

Gerçeküstü resimlerini sıradışından tuhafa varan çizgideki öğelerle donatan yaratıcı ressam eğer adını bir parfüm markasına verdiyse, o marka mutlaka bu çizgiyi yansıtmalıdır diye düşünüyorsanız haklısınız. Salvador Dali, Agua Verde, Angelic Pink, Black Sun, Black Sun Sport, Crazy Kiss, Dali Wild, Daliflor, Dalilight, Dalimania, Dalimix, Dalissime, Dalistyle, Daring Gold, Ruby Lips, Iced Blue, Laguna, Le Roy Soleil, Little Kiss, Lovely Kiss, Luxury Green, Purplelight, Purplelips, Salvador, Sea & Sun in Cadaques, Sun & Roses, Fabulous gibi parfümleriyle kalbimize taht kuran kozmetiğin bu haşarı markası, Dalinin hayatı kadar ekzantrik, onun eserleri kadar heyecan verici.

İlk kez 1985 yılında piyasaya çıkarılan Salvador Dali parfümleri Antoine Lie, Dorothee Piot, Alberto Morillas, Martin Gras, Mark Buxton, Evelyne Boulanger, Karoline Vieth, Henri Bergia, Philippe Romano, Gerard Anthony, Guillaume Flavigny, Emilie Bouge, Celine Ellena, Delphine Lebeau-Krowiak, Francis Kurkdjian, Raphael Haury, Olivier Pescheux, Michel Almairac, Sidonie Lancesseur, Philippe Collet, Daphne Bugey, Ilias Ermenidis ve Thierry Wasser gibi ünlü parfüm uzmanları tarafından yaratıldı. Şişeler ve renkler genellikle Dali’nin tablolarındaki öğelerden ilham alınarak yaratıldı. Kullanmayanların hayatında birtakım şeylerin eksik olduğu iddia edilen bu marka için MissPera kampanya boyunca alışverişlerinize %50 indirim verecek hediye çeki yukarıda ücretsiz olarak kullanımınıza sunuluyor.

MissPera sitesinde sizlere keyif ve indirim kuponu, kupon kodu, hediye çeki dolu alışverişler diliyoruz.