Modagram 20TL indirim kodu

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Stil önerileriyle bize gerçek stilimizi keşfettiren ve gardrobumuzu en yeni trendlerle yenileyen online moda mağazası Modagram’dan 20TL değerinde bir indirim kodu yukarıda yazıyor.

Bu kupon kodunu kullanmak ve Modagram sitesinde yapacağınız alışverişlerde hemen şimdi ve anında 20TL indirim almak isterseniz şunları yapın:

1) Yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkini tıklayarak size özel kodu açın ve Modagram’a geçin;

2) Modagram sitesinde alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına gidin ve fiyatın yakınlarında göreceğiniz “indirim kodu” (diğer adıyla kupon kodu, hediye çeki, promosyon kodu, kampanya kodu) alanına bu kodu girin.

3) Kodu uygular uygulamaz 20TL indirim fiyata yansıyacak; hem alışveriş anında ucuzlayacak, hem de siz bu zekice ucuzlatma metodu sayesinde kendi kendinizle iftihar edeceksiniz.

4) Bir sonraki alışverişinizde de kupon kullanmayı, ve hatta dostlarınıza da sitemiz 444kupon’dan bahsetmeyi unutmayın. Bu bir indirim mühendisliği projesi ve bilgi paylaşıldıkça büyür.

Kupon Şartları:

Bu kupon 100TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde geçerlidir. Kupon paraya çevrilemez, parayla satılamaz, iade edilemez. Kuponla yapılan ürünler iade edilmesi durumunda kupon bedeli kadar miktar size geri ödenmez. Kampanyalar birleştirilemez. Kuponun sahibi olan Modagram sitesi her ne kadar bu kuponu bilabedel kullanımımıza sunsa da kupon şartları ve kampanya süresinde bize önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Modagram bir Trendyol websitesidir.

Modagram’da bulabileceğiniz kategoriler:

Kadın ve Erkek için altgiyim (pantalon ve etek), üstgiyim (gömlek, polo, sweetshirt), dışgiyim (ceket, mont, kaban), aksesuar (saat ve gözlük), ayakkabı (bot, botin, çizme, günlük ayakkabı), elbise (abiye modelleri ve günlük elbiseler), kozmetik (parfüm, deodorant ve cilt bakım ürünleri).

Modagram’da kupon ve indirim dolu alışverişler; keyif ve neşe dolu günler dileriz.