Modagurusu: %10-15-20 değerinde 3 yeni indirim kuponu

0 Yorum

başarılı 100%

Kupon Detayları

Modagurusu: %10-15-20 değerinde 3 yeni indirim kuponu

Türkiye’nin moda konusundaki gurusu Modagurusu sitesi ilki %10 ikincisi %15 ve üçüncüsü %20 indirim veren 3 yeni indirim kupon kodu yayınladı; acele eden bu kampanyadan yararlanıyor; cüzdanlar neşeleniyor.

MODAGURUSU İNDİRİM KUPONU NASIL KULLANILIR:

Öncelikle bir önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi Modagurusu sitesi bir değil, iki değil, tam üç kupon birden yayınladı. Bu nedenle kupon kodunu açmak için yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine bastığınızda birbirlerinden çizgi (-) ile ayırılmış 3 farklı kuponu bir arada bulacaksınız. Bunları nasıl kullanacağınızı isterseniz en detaylı şekilde aşağıda şöyle açıklayalım;

1) 300TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ İÇİN MODAGURUSU KUPON KODU:

Modagurusu.com sitesine gittiniz ve eğer 300TL ve üzeri alışveriş yaptıysanız, o halde size özel %20 indirim kazanabileceğiniz Modagurusu kupon kodu “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine bastığınızda en başta yazacak olan 6 haneli rakamdır. Bu kod ile Modagurusu ödeme sayfasına geçtiğinizde kupon kodu soran kutucuğu boş bırakmamış ve böylece %20 anında indirim hakkınızı kampanya boyunca kullanabilmiş olacaksınız.

2) 150TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ İÇİN MODAGURUSU İNDİRİM KUPONU:

Modagurusu.com sitesine gittiniz ve eğer 300TL değil de 150TL ve üzeri alışveriş yaptıysanız, o halde size özel %15 indirim verecek olan Modagurusu kupon kodu yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine bastığınızda ortada (iki -çizgi- arasında) yazacak olan 6 haneli rakamdır. Bu kod ile Modagurusu ödeme sayfasına geçtiğinizde kupon kodu soran kutucuğu boş geçmemiş ve böylece %15 anında indirim hakkınızı kampanya boyunca kullanabilmiş olacaksınız.

3) 100TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ İÇİN MODAGURUSU İNDİRİM KODU:

Modagurusu.com sitesine gittiniz ve eğer 300TL değil de 100TL ve üzeri alışveriş yaptıysanız, o halde size özel %10 indirim verecek olan Modagurusu kupon kodu yukarıdaki “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine bastığınızda ortada (iki -çizgi- arasında) yazacak olan 6 haneli rakamdır. Bu kod ile Modagurusu ödeme sayfasına geçtiğinizde kupon kodu soran kutucuğu boş geçmemiş ve böylece %10 anında indirim hakkınızı kampanya boyunca kullanabilmiş olacaksınız. Güle güle alışveriş yapın, kupon kullanmayı unutmayın.

MODA GURUSU KUPON KODLARI

Modagurusu sitesinden bir sonraki alışverişiniz için de kupon kodu, indirim kuponu, indirim şifresi, promosyon kodu, indirim kodu veya hediye çeki gerektiğinde sizleri sitemize yine bekler, hatta hemen şimdi ararsanız sizi www.444kupon.com ana sayfamıza davet eder, sayfanın en üstünde bulunan arama motoruyla tüm sevdiğiniz online mağazaların en güncel kuponlarına ulaşabileceğinizi hatırlatır, bol keyifli online alışverişler dileriz.