N11 & Garanti Bankası partnerliğinde “Anında İndirim Kampanyası”

-

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

N11 & Garanti Bankası partnerliğinde “Anında İndirim Kampanyası” başladı. Detay isteyenler okumaya devam etsin:

N11 & Garanti Cep İnternet Kampanyası nedir? – 15 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren üyeler, n11.com’daki Ev & Yaşam kategorisinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 25 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor.

Kuponu hesabıma nasıl yüklerim? -Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.

Kupon hangi kategorilerde geçerli? -Kazanılan kupon kodu, sadece “Ev & Yaşam” kategorisinde geçerlidir. “Süpermarket” ve “Evcil hayvan ürünleri” kategorileri kampanyaya dahil değildir.

Kuponlarda adet sınırlaması var mı? -Kampanyadan ilk 5000 kişi yararlanabilecektir. 5000 kişi sayısı dolması durumunda kupon kodu üyenin hesabına yüklenemez.Kuponun kullanım süresi nedir? Kupon, hesaba tanımlandıktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinir.

Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? -Her üye, hesabına 1 adet kupon yükleme hakkına sahiptir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? -Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? -Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.