Sekiz.com: 20TL puan ile indirimli alışveriş tüyosu

-

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Sekiz.com: 20TL puan ile indirimli alışveriş tüyosu:

Sekiz nokta com sitesinden yapacağınız alışverişi daha da ucuza getirmeyi düşünüyorsunuz, sizi gidi köftehorlar, ve kupon kodu arıyorsunuz. Nasıl bildik? Biraz önce Google’da Sekiz.com kupon kodu yazdınız ve bu sayfaya düştünüz. Ama maalesef şu an itibarıyla sekiz.com’un indirim kuponu yok, olsa biz bulurduk. (Ayrıca siz bir kupon biliyorsanız bize yazın ve hemen burada yayınlayalım, bilgi paylaşıldıkça değer kazansın.)

Sekiz.com’un şu an kuponu yok ama kampanyası var. Bu kampanya kapsamında 31 Mayısa kadar tek seferde yapılacak 50-99 Lira arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 10TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 100 Lira ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 20TL Worldpuan hediye ediliyor.

Şartları şöyle: Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez ve maksimum 20 TL Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kazanılan Worldpuan’lar 7 Haziran 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Haziran 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Haziran 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Bankası ve Sekiz.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sekiz.com Hakkında:

Abi kuponu muponu boşver bu sekiz nokta com çok iyiymiş, kim bunlar acaba diyenler için şunu ekleyelim: Sekiz.com dünyanın her tarafındaki tasarımcıların çalışmalarını yükleyebildikleri ve tasarımlarının satışa çıkarılması durumunda kazanç elde edebildikleri sosyal bir platform. Rahatça ve kolayca tasarım arayıp satın alabiliyorsunuz. Ayrıca bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası sayesinde güvenli alışveriş yapılan bir site. Sekiz.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünleri sadece sekiz.com adresinden alabiliyorsunuz çünkü bu ürünlerin satıldığı fiziki bir mağaza yok. Yani sıkça kaydedilenlere Sekiz.com’u kaydedin. Hatta hazır başlamışken 444kupon’u da kaydedin, çünkü 444kupon Türkiye’nin en büyük indirim kuponu platformu.

Herkese Sekiz.com’da keyif dolu alışverişler dileriz.