Tatilsepeti indirim kuponu lazım

, , ,

0 Yorum

başarılı 100%

Kupon Detayları

Tatil Sepeti indirim kuponu lazım

Hepimiz tatil için çalışıyoruz ve tatil vakti geldiğinde Tatilsepeti sitesini tıklayıp bu tatilde nereye gitsek diye bakıyoruz. Tabii ki ödeme sayfasına gelince “indirim kuponunuz var mı?” diye sorunca elimizi çenemize götürüp “HMM” diyoruz. “Demek ki bana Tatil sepeti indirim kuponu lazım.”

Google’ı açıp “tatil sepeti kupon kodu”, “tatil sepeti indirim kuponu”, “tatil sepeti hediye çeki”, “tatil sepeti indirim kodu”, “tatil sepeti promosyon kodu”, ve bunun gibi Allah ne verdiyse tüm anahtar kelimeleri yazıp arama motorundan medet umuyoruz. O an hepimiz tatil için değil cüzdan için çalışıyoruz. Ama çıkan sonuçlar kifayetsiz. “Bu muymuş dünyanın en baba arama motoru, ben yapsaydım daha iyisini yapardım” diyenlerimiz oluyor. Hatta kimilerimiz eline cetveli pergeli alıp “Ben yapsaydım logosu böyle olurdu, ismi daha güzel olurdu” başlıyor tasarlamaya. Çünkü tatil bu, yeme-içmeden daha önemli bir ihtiyaç; işler iyiye gitmedi mi insanı zıvanadan çıkarabiliyor. Zaten de onun için Tatil Sepetini seçiyoruz, çünkü bu siteden tatil alınca işler hep iyi gidiyor.

 

Tatil Sepeti Kampanyaları ve Son Dakika Fırsatları

Tatil Sepetinden kupon yoksa kampanyalardan yararlanabiliriz. Hemen yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkine tıklayanlar mesela son dakika fırsatlarına ulaşıyorlar. Böylece kupon ile %2-3 indirim almak yerine kampanyayla %30’lara varan indirimlerden yararlanabiliyoruz. Şu sıralarda son dakika fırsatları arasında Antalya Otelleri %30 indirim veriyor. Ege Otelleri derseniz %30’a varan indirimler gördük. Onun hemen arkasından da %25’e varan indirimlerle Kıbrıs otelleri geliyor. Bu son dakika indirimlerini kaçıran büyük ihtimalle dizini dövüyor. Tatilinden tatiline değişmekle beraber bu son dakika indirimlerinden kazancımız neredeyse Google’ın hissedarı olmak kadar yüksek olabiliyor. Tatil bir anda keyifleniyor.

Tatil Sepeti için en kısa yol en direkt olandan geçiyor: WWW.TATİLSEPETİ.COM

 

Tatil Sepeti Sayesinde Daha Ucuz Uçak Bileti Almak:

Tatil Sepeti sitesine yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkine tıklayarak gidenler bazı öngörü ve tecrübelerden de yararlanabiliyorlar. Mesela ucuz uçak bileti kampanya sayfasında THY ile 44TL’den başlayan her şey dahil fiyatlar ve %66’ya varan online rezervasyon indirimleri verilirken “nasıl daha ucuza uçulur” tavsiyeleri de şöyle yer alıyor:

Ucuz uçak bileti arıyorsanız ilk çare; rezervasyonunuzu erken yapın. Çünkü sınırlı sayıdaki koltuk daha düşük fiyattan satılır. İkinci olarak sık sık uçak bileti fiyatlarını kontrol edin, arada ucuz fiyatlar yakalamanız mümkündür. Üçüncü tavsiye, gittiğiniz yerde en az bir hafta sonu geçirin. Bu biletler apex bilet denir ve bir cumartesi bile gittiğiniz yerde geçirseniz apex indiriminden yararlanabilirsiniz. Dördüncüsü, hafta içi uçmanın daha ucuz olacağıdır. Özellikle salı, çarşamba ve perşembe günleri ucuz uçak bileti yakalayabileceğiniz en güzel günlerdir. Beşinci tavsiye bileti gidiş-dönüş almaktır ki bazen gidiş-dönüş biletler tek gidiş biletlerden bile daha ucuza gelebilir. Altıncı tavsiye seyahat tarihinizin esnek olmasının size fiyat avantajı sağlayacağıdır. ille de bir tarihte ısrar ederseniz havayolunun size verdiği fiyata razı olacaksınız demektir. Ama eğer seyahat tarihleriniz esnek ise alternatif tarihleri değerlendirir ve en ucuzunu seçebilirsiniz. Son tavsiye de şu: Kupon kodu, indirim kuponu, hediye çeki gibi tatili ucuza getirme enstrümanları kullanın; bunları bulamadığınızda da kampanya ve son dakika fırsatlarını sakın kaçırmayın.

İyi tatiller dileriz.

Tatil Sepeti’nin adresi: WWW.TATİLSEPETİ.COM