Tchibo bisiklet kazandırıyor

- , , , , , , ,

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Bisiklet kazandıran yarışma kampanyası Tchibo’da başladı. Buna göre Tchibo Yaz Sürprizi projesi boyunca kullanıcılar uygulamaya Facebook Connect kullanarak bağlanacaklardır. Uygulamaya katılan kullanıcılar, Tchibo hakkında sorulan 4 adet soruyu yanıtlayarak Tchibo.com.tr üzerinde geçerli ücretsiz kargo kodu kazanacaktır. Ayrıca sorulacak olan son soruya jüri tarafından belirlenecek en yaratıcı cevapları veren;

Ödüller:
5 Kişiye Şehir Bisikleti
10 Kişiye Cafissimo Latte
20 Kişiye Kahve Paketi

Katılım Koşulları
◦Uygulamaya katılan herkes www.tchibo.com.tr’de geçerli 1 adet ücretsiz kargo kodu kazanacaktır.
◦Bu uygulamaya 18 yaşından küçük olanlar katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeleri teslim edilmez.
◦Tchibo ile uygulamanın geliştirilmesinde çalışmış ajans çalışanları ve onların birinci derece akrabaları uygulamaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeleri teslim edilmez.
◦Tchibo, proje dahilinde topladığı bilgileri iletişim amacı ile kullanma hakkını saklı tutar.
◦Talihliler, ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez. Haklarını devredemez ve satamazlar.
◦Tchibo, hile yaptığı tespit edilen kullanıcıları yarışma dışı bırakma hakkını saklı tutar.
◦Projesine katılmak için, Facebook kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
◦Her kullanıcı, formda yer alan bilgilerinin doğruluğunu teyit etmek durumundadır. Ödül kazanan kullanıcılara ödüllerinin teslim edilebilmesi için kullanıcıların bilgi formunda iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak belirtmesi gerekmektedir.
◦Farklı Facebook profili bilgileri, farklı cep telefonu, farklı adres bilgileri ile sisteme giriş yapan kişiler IP adresleri aracılığı ile tespit edildiği takdirde Tchibo bu hesapların kullanıcılarını diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
◦Kazanan talihliler, kampanya sonunda Tchibo Türkiye Facebook sayfasında duyurulacaktır.
◦Uygulamada yarışılan isim ve soyadı, kimlik üzerinde de aynı olmalıdır.
◦Tchibo, yarışmanın sonunda kazananların isimlerini dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, tanıtım malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak yayınlayabilir.
◦Kullanıcılar, Tchibo’ya açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Tchibo’nun münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
◦Kullanıcılar, Web Site dâhilinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Tchibo’nun ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fii lleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
◦Kullanıcılar diğer kullanıcıların Web Site’yi kullanmasını ya da dilediği gibi kullanmasını engellememeyi kabul, beyan ve taahhüt ederler.
◦Kullanıcılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım (Spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği siteye gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü Tchibo, ilgili kullanıcıya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.
◦Tchibo, sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Tchibo, özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Tchibo’dan kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
◦Ödüller stoklarla sınırlıdır. Hangi hediyelerin verileceğiyle ilgili uygulama sonunda değişiklik yapma hakkı Tchibo tarafında saklı tutulmaktadır.
◦Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
◦Tchibo dilediği zaman bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.