THY: Havaalanı Transferinde 50 Bonus Mil Kazanın

-

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

turk-hava-yollari-kampanyaTürk Hava Yolları’ndan Bir Kampanya Daha:

Türk Hava Yolları’nın dünyaya açılan kapısı olan İstanbul’dan transit uçacak olan Miles&Smiles üyeleri Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanları arasındaki ulaşımlarını Secure Drive konforuyla sadece 33 TL’ye sağlayabilecekler. Üstelik bu transfer size ayrıca 50 bonus mil de kazandıracak!

Miles&Smiles üyesi değilseniz, ücretsiz başvuru için yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT”i tıklayınız.

Havalimanları arası ulaşım hizmetinden nasıl yararlanabilirsiniz?

Transfer hizmetinden faydalanmak isteyen yolcuların, 444 0 806 numaralı Secure Drive çağrı merkezini (yurt dışından aramalarda +90 212 444 0 806) arayarak uçuş bilgileri ile rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Bu arama uçağın kalkış saatinden en az 6 saat önce yapılmalıdır. Ödeme, rezervasyon görüşmesi sırasında kredi kartı ile yapılır. Yolcu, uçak yolculuğunu tamamlayıp bagajını aldıktan sonra yine 444 0 806 numaralı Secure Drive çağrı merkezini arayarak ismini bildirmelidir. Secure Drive operasyon görevlisi, hizmeti verecek aracı İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışında Garanti vale noktasına, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ise iç hat ve dış hat çıkış noktalarına yönlendirir. Hizmetin tamamlanmasının ardından Secure Drive, yolcunun Miles&Smiles hesabına en az 50 bonus mili yükler, hizmet faturasını da tanzim edip yolcunun rezervasyonda belirtilen adresine gönderir. Rezervasyon iptal veya değişiklik talepleri uçağın kalkışından 4 saat öncesine kadar yapılırsa, ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Üç saate kadar rötarlarda Secure Drive, hizmeti verecek aracı havalimanında bekletir. Üç saati aşan rötarlarda ise havalimanına gelen ilk araçla hizmet sağlanır.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 THY/444 0 849 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya Türk Hava Yolları Satış Ofisleri ve Yetkili Satış Acentelerine başvurabilirsiniz.

Daha fazla Türk Hava Yolları kampanya haberi için şu sayfamız hizmetinizde: http://www.444kupon.com/indirim-kuponu/turk-hava-yollari-indirim-kuponlari/