Türk Hava Yolları: %20 Aile İndirim Kampanyası

-

0 Yorum

Expired!
This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Türk Hava Yolları’nda “Ailece gelin %20 indirimli uçun” kampanyası başladı.

Avrupa’nın En İyi Havayolu Türk Hava Yolları artık ailenizle yapacağınız yurtiçi ekonomi sınıfı yolculuklarınızda %20 indirim sunuyor. Siz de Türk Hava Yolları’nı tercih edin ayrıcalıklarla uçma fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Koşulları:

31 Mayıs 2014 tarihine kadar aynı rezervasyonda aynı soyadlı yolculara indirim uygulanacaktır. Rezervasyonda aynı soyada sahip en az 3 yolcu, en fazla 9 yolcu için indirim olacaktır. Uçuştan en geç 2 gün öncesine kadar biletleme yapılacaktır. Ortak uçuş ve Anadolu Jet uçuşlarında indirim uygulanmayacaktır. Yalnızca bebek indirimine izin verilecektir. Aktarmalı seferlerde indirim uygulanmayacaktır. Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez. THY Yurtiçi Ekonomi sınıfı için geçerlidir. THY kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır. Çift soyada sahip yolcular rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle aile indiriminden yararlanabilecektir. Çift soyadı kullanan yolcularımız ikinci soyadını isim hanesinde belirterek, yine bu indirimden yararlanabileceklerdir. İstanbul, Sabiha Gökçen ve Ercan seferlerinde, İstanbul ve Ercan çıkışlı ücretlerde yukarıdaki kampanya koşulları geçerli olmakla beraber biletlemelerin uçuşun en geç 5 gün öncesinde yapılması gerekmektedir. Daha fazla detay için Türk Hava Yoları sitesine bakabilir; Uçuş Noktaları sayfasını ziyaret ederek promosyon uçak bileti alabileceğiniz yerleri keşfedebilir; şehir rehberlerini inceleyebilir; Skylife dergisini okuyabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Daha fazla Türk Hava Yolları kampanya haberi için şu sayfamız hizmetinizde: http://www.444kupon.com/indirim-kuponu/turk-hava-yollari-indirim-kuponlari/